REKLAMA
REKLAMA

Miał 0,5 promila – tłumaczył się, że jadł… czekoladę

HACZÓW / PODKARPACIE. Policjanci z brzozowskiej drogówki zatrzymali kierującego oplem. To miała być rutynowa kontrola, jednak badanie alkomatem wykazało alkohol w organizmie 56-latka. Wynik swojego badania mężczyzna tłumaczył tym, że wcześniej jadł czekoladę.

We wtorek (26 bm.) po godz. 15, funkcjonariusze z brzozowskiej drogówki pełnili służbę na terenie Haczowa. Zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem. Wszystko przebiegało bez żadnych zastrzeżeń, aż do momentu w którym mężczyzna został poddany badaniu na stan trzeźwości. Badanie wykazało 0,5 promila w jego w organizmie. Zdziwiony 56-latek oświadczył, że chwilę wcześniej zjadł czekoladę i być może to ona spowodowała taki wynik.

Kiedy funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i nie dopuścili go do dalszej jazdy, ten przyznał, że tego dnia pił piwo. O tym na jak długo 56-latek pożegna się ze swoimi uprawnieniami zadecyduje sąd.

KPP Brzozów

28-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)