REKLAMA
przeprosiny Janas Podłogi
REKLAMA

Przyjechał odwiedzić dziewczynę. Zatrzymany w małej miejscowości pod Sanokiem

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Funkcjonariusze Straży Granicznej z Sanoka zatrzymali obywatela Pakistanu, który nielegalnie przebywał na terytorium Polski. Cudzoziemiec do 2012 roku studiował w Wielkiej Brytanii, a następnie nie zalegalizował pobytu. Dwa tygodnie temu przyjechał do Polski odwiedzić koleżankę ze studiów.

Strażnicy graniczni otrzymali informację, że w małej miejscowości pod Sanokiem, od kilku tygodni, przebywa najprawdopodobniej nielegalnie cudzoziemiec.

W trakcie przeprowadzonej kontroli legalności pobytu, ustalono, że 28-letni obywatel Pakistanu nie posiada wymaganych dokumentów pobytowych i rzeczywiście przebywa na terenie UE nielegalnie.

W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami SG cudzoziemiec wyjaśnił, że do Polski przyjechał, aby odwiedzić poznaną w Anglii dziewczynę.

Zgodnie z procedurą, w stosunku do cudzoziemca SG wszczęła postępowanie administracyjne w przedmiocie zobowiązania go do powrotu do kraju swego pochodzenia.

Aktualnie, decyzją Sądu Rejonowego w Sanoku został umieszczony w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców.

BiOSG

28-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)