REKLAMA
REKLAMA

Przyjechał odwiedzić dziewczynę. Zatrzymany w małej miejscowości pod Sanokiem

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Funkcjonariusze Straży Granicznej z Sanoka zatrzymali obywatela Pakistanu, który nielegalnie przebywał na terytorium Polski. Cudzoziemiec do 2012 roku studiował w Wielkiej Brytanii, a następnie nie zalegalizował pobytu. Dwa tygodnie temu przyjechał do Polski odwiedzić koleżankę ze studiów.

Strażnicy graniczni otrzymali informację, że w małej miejscowości pod Sanokiem, od kilku tygodni, przebywa najprawdopodobniej nielegalnie cudzoziemiec.

W trakcie przeprowadzonej kontroli legalności pobytu, ustalono, że 28-letni obywatel Pakistanu nie posiada wymaganych dokumentów pobytowych i rzeczywiście przebywa na terenie UE nielegalnie.

W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami SG cudzoziemiec wyjaśnił, że do Polski przyjechał, aby odwiedzić poznaną w Anglii dziewczynę.

Zgodnie z procedurą, w stosunku do cudzoziemca SG wszczęła postępowanie administracyjne w przedmiocie zobowiązania go do powrotu do kraju swego pochodzenia.

Aktualnie, decyzją Sądu Rejonowego w Sanoku został umieszczony w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców.

BiOSG

28-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)