REKLAMA
REKLAMA

Mistrzostwo Podkarpacia w roczniku 2007 dla Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok! (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Drużyna rocznika 2007 Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok w ostatnim meczu Podkarpackiej Ligi Młodzika Młodszego pokonała Karpaty MOSIR Krosno 5:0 i tym samym przypieczętowała Mistrzostwo Podkarpacia w sezonie 2018/2019.

Akademia Piłkarska WIKI Sanok – Karpaty MOSIR Krosno 5:0

Bramki: Kamil Koczera x3, Kacper Gołda x2

Piękna gra przez cały sezon, ciężka praca i zostawiamy z tyłu takie ośrodki piłkarskie jak Mielec, Rzeszów, Krosno czy Stalowa Wola, łącznie 31 drużyn. Od początku rozgrywek stawiani byliśmy w roli faworyta jednak nasz cel był inny. Zrealizowaliśmy cel z nawiązką i z tego się ogromnie cieszymy, bo przecież zostaliśmy mistrzem w Podkarpackiej Lidze Młodzika Młodszego co oznacza, że jesteśmy najlepszą drużyną w roczniku 2007 w całym województwie – komentuje Jakub Gruszecki, trener i założyciel Akademii Piłkarskiej. – Jesteście wielcy, jesteście wizytówką naszej Akademii i Sanoka! – zwraca się do swoich podopiecznych.

Mistrzowski Skład:

DeShawn Kurasik, Bartosz Pielech, Kamil Łuszcz, Karol Chudio, Mateusz Adamski, Kacper Gołda, Kacper Walkiewicz, Kamil Koczera, Patryk Baraniewicz, Laura Gruszecka, Jagoda Bartkowska, Filip Falek oraz Vittoria Szlachcic, Aleksander Słota, Krystian Cesarz, Kacper Żebracki.

Trener: Jakub Gruszecki
Kierownik: Monika Walkiewicz
Asystent trenera: Szymon Pielech

źródło: materiały nadesłane

18-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)