REKLAMA
REKLAMA

Siódme miejsce czwórboistów SP nr 1 Sanok podczas mistrzostw Polski (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku zajęli wysokie 7. miejsce podczas finału Ogólnopolskich Igrzysk Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym, który odbył się w Ostródzie.

Po deszczowych zawodach wojewódzkich przyszedł czas na finał ogólnopolski, tym razem upalny. W dniach 10-12.06.2019 w Ostródzie odbył się finał Ogólnopolskich Igrzysk Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym. W pierwszym dniu zawodów szkoły rywalizowały w biegu na 60 m, skoku w dal lub wzwyż i piłeczce palantowej. W drugim dniu dziewczęta rywalizowały w 7 seriach na dystansie 600 m, a chłopcy również w 7 seriach rywalizowało na dystansie 1000 m.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w składzie: Konrad Król, Maksymilian Sobota, Szymon Nowak, Bartłomiej Uruski, Karol Hrywniak, Krzysztof Kiczorowski zajęli bardzo wysokie 7 miejsce. Opiekun drużyny: Wiesław Broński-Uczeń.

Sponsorami wyjazdu byli: Pass Polska Sp. z o.o., Urząd Miasta w Sanoku, Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1.

źródło: materiały nadesłane

18-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)