REKLAMA
PIOTR URUSKI Bukowsko Życzenia Powiat Sanocki Urząd Marszałkowski Życzenia Sanok
REKLAMA

MKS SANOK: Sprawdź, jak autobusy jeżdżą w Wielkanoc

SANOK / PODKARPACIE. Zbliża się Wielkanoc. Są zmiany w kursach komunikacji miejskiej.

 

Gmina Miasta Sanoka uprzejmie informuje P.T. Podróżnych, że w pierwszy dzień świąt wielkanocnych tj. w NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ (21.04.2019 r.), autobusy komunikacji miejskiej nie kursują. W PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY (22.04.2019 r.) autobusy kursują wg rozkładu jazdy obowiązującego w niedziele i święta – czytamy w komunikacie.

17-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

do autobusiarz2019-04-17 10:04:34
0 0
Kmiotku - wystarczy ze glosowales na owego "pana" a na reszte to bedziesz musial dluuuuugo czekac
Walter2019-04-17 12:01:18
0 0
Na tym portalu to tylko narzekanie i bluzganie na innych. Wystarczy czasami popatrzeć i poczytać ze zrozumieniem, a nie narzekać tylko na Burmistrza i innych. P. Autobusiarz - zapraszam na basen po godzinie 8 rano - jest tam codziennie kilkadziesiąt dzieci z nauczycielami i odbywają lekcje nauki pływania (teraz wprawdzie jest strajk nauczycieli, ale ci co chodzą na basen widzieli dzieci we wszystkie dni nauki szkolnej). A jeśli chodzi o zyski, to jeszcze nie słyszałem o basenie który by je generował - raczej do każdego trzeba dopłacać. Dworzec - ogłoszono przetarg na jego prowadzenie. O koncepcjach zagospodarowania nie ma co dyskutować bo one były przyjęte na etapie zgłaszania projektu do unijnego dofinansowania. A jeśli chodzi o koszty utrzymania tej inwestycji to dopiero pokaże przyszłość. Na składniki kosztów składa się przecież ogrzewanie obiektu, jego oświetlenie, utrzymanie personelu zatrudnionego do obsługi, dozory techniczne wind i ruchomych schodów, ochrona z systemem monitoringu i szereg innych. Jeśli dworzec ma być czynny całą dobę 7 dni w tygodniu to samych dyżurnych ruchu trzeba zatrudnić pięciu. A ogrzanie tak dużej kubatury to horror. Ale wielkość obiektu to "zasługa" poprzednika. Podejrzewam, że ciężko będzie znaleźć chętnego na prowadzenie tego obiektu, bo raczej sam na siebie nie zarobi. Jeśli się mylę to zapraszam Autobusiarza, niech się zgłosi i zajmie administrowaniem dworca.
Edward.2019-04-17 12:07:24
0 0
A kiedy otwarcie dworca?
Pytam2019-04-17 19:08:17
0 0
Kiedy będzie nowa porcja zdjęć PARKOWANIE PO SANOCKU autorstwa S? Coś już dawno nie było tego!