REKLAMA
REKLAMA

Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku z prestiżową nagrodą!

SANOK / PODKARPACIE. Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku stało się w ostatnich dniach laureatem dwóch prestiżowych nagród. W dniu 28 listopada po raz siedemnasty zostały przyznane Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej – najważniejsze nagrody w branży turystycznej. Polska Organizacja Turystyczna podczas uroczystej gali w Warszawie wyróżniła 13 produktów turystycznych. W kategorii na najlepszy produkt turystyczny 2019 roku zwyciężył Park Etnograficzny Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku.

Celem konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny jest podnoszenie jakości i konkurencyjności oferty turystycznej Polski. POT nagradza produkty, które wyróżniają się na tle branży i dają turystom wiele możliwości na spędzenie wolnego czasu w ciekawy sposób.

– Turystyka w Polsce jest w rozkwicie. W dużej mierze jest to zasługa zarządców produktów turystycznych, w tym naszych dzisiejszych laureatów. Wszystkim bardzo serdecznie gratuluję i dziękuję za zaangażowanie i ciężką pracę. Dzięki Wam nasz kraj ma jeszcze więcej do zaoferowania zarówno turystom krajowym, jak i odwiedzającym nasz kraj gościom zza granicy – mówi minister rozwoju Jadwiga Emilewicz.

Kolejna nagroda została przyznana 30 listopada w Janowie Podlaskim. Kapituła Konkursu Ambasador Wschodu w kategorii turystyka główną nagrodę przyznała Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. Jak podają organizatorzy Ambasadorem Wschodu jest ten, który: „to co robi jest unikatowe, kreatywność to jego drugie imię ,jest wizytówką swojej Małej Ojczyzn, myśli globalnie, działa lokalnie, w jego duszy gra wschodnia nuta”.

– Jest dla nas dużym sukcesem, że praca włożona w rozwój i uatrakcyjnienie oferty Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku jest dostrzegana i nagradzana – mówią pracownicy MBL w Sanoku.

Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej

Statuetki Ambasador Wschodu

źródło: materiały nadesłane

02-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)