REKLAMA
REKLAMA

Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku z prestiżową nagrodą!

SANOK / PODKARPACIE. Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku stało się w ostatnich dniach laureatem dwóch prestiżowych nagród. W dniu 28 listopada po raz siedemnasty zostały przyznane Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej – najważniejsze nagrody w branży turystycznej. Polska Organizacja Turystyczna podczas uroczystej gali w Warszawie wyróżniła 13 produktów turystycznych. W kategorii na najlepszy produkt turystyczny 2019 roku zwyciężył Park Etnograficzny Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku.

Celem konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny jest podnoszenie jakości i konkurencyjności oferty turystycznej Polski. POT nagradza produkty, które wyróżniają się na tle branży i dają turystom wiele możliwości na spędzenie wolnego czasu w ciekawy sposób.

– Turystyka w Polsce jest w rozkwicie. W dużej mierze jest to zasługa zarządców produktów turystycznych, w tym naszych dzisiejszych laureatów. Wszystkim bardzo serdecznie gratuluję i dziękuję za zaangażowanie i ciężką pracę. Dzięki Wam nasz kraj ma jeszcze więcej do zaoferowania zarówno turystom krajowym, jak i odwiedzającym nasz kraj gościom zza granicy – mówi minister rozwoju Jadwiga Emilewicz.

Kolejna nagroda została przyznana 30 listopada w Janowie Podlaskim. Kapituła Konkursu Ambasador Wschodu w kategorii turystyka główną nagrodę przyznała Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. Jak podają organizatorzy Ambasadorem Wschodu jest ten, który: „to co robi jest unikatowe, kreatywność to jego drugie imię ,jest wizytówką swojej Małej Ojczyzn, myśli globalnie, działa lokalnie, w jego duszy gra wschodnia nuta”.

– Jest dla nas dużym sukcesem, że praca włożona w rozwój i uatrakcyjnienie oferty Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku jest dostrzegana i nagradzana – mówią pracownicy MBL w Sanoku.

Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej

Statuetki Ambasador Wschodu

źródło: materiały nadesłane

02-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)