REKLAMA
REKLAMA

NASZ PATRONAT: Duża sportowa impreza w Sanoku! Mistrzostwa Polski w K-1 Rules (VIDEO)

NASZ PATRONAT: Duża sportowa impreza w Sanoku! Mistrzostwa Polski w K-1 Rules (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. W dniach 26-28 kwietnia w Arenie Sanok zostaną zorganizowane pierwsze w historii miasta Mistrzostwa Polski K-1 Rules. Do grodu Grzegorza zjedzie ponad 200 najlepszych w kraju zawodników w kickboxingu. Gala Finałowa z gwarancją wielu emocji w niedzielę 28 kwietnia od godziny 18:00. Turniej zostanie zorganizowany przez klub Samuraj Sanok w 30-lecie Polskiego Związku Kickboxingu.

Patronem medialnym Mistrzostw Polski w K-1 Rules w Sanoku został portal:

Otrzymanie prawa do organizacji mistrzostw Polski w K-1 Rules w 30-lecie Polskiego Związku Kickboxingu to duży sukces klubu Samuraj, który postarał się o przyznanie imprezy Sanokowi. Pod koniec kwietnia do miasta zjedzie się ponad 200 zawodników z całej Polski, a także kilkuset trenerów, działaczy klubowych i związkowych. To największe wydarzenie w historii Sanoka jeśli chodzi o dyscypliny związane ze sportami walki.

Turniej seniorów, seniorek, juniorów i juniorek będzie rozgrywany w Arenie Sanok przez trzy dni. W piątek zawodnicy przechodzić będą weryfikację związaną z dokumentami i ważeniem. W sobotę walki eliminacyjne, a w niedzielę finały. Najważniejsze walki całej imprezy odbędą się podczas Gali Finałowej, w niedzielę od godziny 18:00. Wstęp na wszystkie walki eliminacyjne oraz część walk finałowych będzie darmowy. Aby obejrzeć najbardziej emocjonujące pojedynki trzeba będzie kupić bilet. O dystrybuowaniu wejściówek na Galę Finałową poinformujemy w najbliższym czasie.

Oficjalne informacje o zawodach będzie można śledzić na naszym portalu oraz tutaj:

– Fb/Mistrzostwa Polski Sanok
– fun page fb/Mistrzostwa Polski w K-1 Rules Sanok 2019
– YT/MP Sanok 2019 K-1 Rules

ZOBACZ FILM PROMUJĄCY MISTRZOSTWA POLSKI

źródło: Youtube.com / MP Sanok 2019 K-1 Rules

źródło: Red., Samuraj Sanok / materiały nadesłane

13-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)