REKLAMA
REKLAMA

NASZ PATRONAT: Duża sportowa impreza w Sanoku! Mistrzostwa Polski w K-1 Rules (VIDEO)

NASZ PATRONAT: Duża sportowa impreza w Sanoku! Mistrzostwa Polski w K-1 Rules (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. W dniach 26-28 kwietnia w Arenie Sanok zostaną zorganizowane pierwsze w historii miasta Mistrzostwa Polski K-1 Rules. Do grodu Grzegorza zjedzie ponad 200 najlepszych w kraju zawodników w kickboxingu. Gala Finałowa z gwarancją wielu emocji w niedzielę 28 kwietnia od godziny 18:00. Turniej zostanie zorganizowany przez klub Samuraj Sanok w 30-lecie Polskiego Związku Kickboxingu.

Patronem medialnym Mistrzostw Polski w K-1 Rules w Sanoku został portal:

Otrzymanie prawa do organizacji mistrzostw Polski w K-1 Rules w 30-lecie Polskiego Związku Kickboxingu to duży sukces klubu Samuraj, który postarał się o przyznanie imprezy Sanokowi. Pod koniec kwietnia do miasta zjedzie się ponad 200 zawodników z całej Polski, a także kilkuset trenerów, działaczy klubowych i związkowych. To największe wydarzenie w historii Sanoka jeśli chodzi o dyscypliny związane ze sportami walki.

Turniej seniorów, seniorek, juniorów i juniorek będzie rozgrywany w Arenie Sanok przez trzy dni. W piątek zawodnicy przechodzić będą weryfikację związaną z dokumentami i ważeniem. W sobotę walki eliminacyjne, a w niedzielę finały. Najważniejsze walki całej imprezy odbędą się podczas Gali Finałowej, w niedzielę od godziny 18:00. Wstęp na wszystkie walki eliminacyjne oraz część walk finałowych będzie darmowy. Aby obejrzeć najbardziej emocjonujące pojedynki trzeba będzie kupić bilet. O dystrybuowaniu wejściówek na Galę Finałową poinformujemy w najbliższym czasie.

Oficjalne informacje o zawodach będzie można śledzić na naszym portalu oraz tutaj:

– Fb/Mistrzostwa Polski Sanok
– fun page fb/Mistrzostwa Polski w K-1 Rules Sanok 2019
– YT/MP Sanok 2019 K-1 Rules

ZOBACZ FILM PROMUJĄCY MISTRZOSTWA POLSKI

źródło: Youtube.com / MP Sanok 2019 K-1 Rules

źródło: Red., Samuraj Sanok / materiały nadesłane

13-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)