Niebezpiecznie w Iwoniczu. Motorowerzysta wjechał w tył opla (FOTO)
IWONICZ / PODKARPACIE. Niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami było prawdopodobną przyczyną zderzenia drogowego z udziałem motorowerzysty w Iwoniczu. Kierujący jednośladem doznał obrażeń i trafił do krośnieńskiego szpitala.
W środę po godz. 12, na ulicy Zagrodniki w Iwoniczu doszło do zderzenia motorowerzysty z osobowym oplem. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 33-letni kierujący jednośladem nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył opla, który ustępował pierwszeństwa przechodzącemu przez przejście pieszemu. 33-latek z niegroźnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Iwoniccy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.



28-06-2019
Udostępnij ten artykuł znajomym:
Tagi: esanok, kronika policyjna, motorowerzysta, najechanie na tył, obrażenia, Podkarpacie, podkarpacka policja, policja, Sanok, sanok tv, Telewizja Sanok, tv sanok, wypadek, zderzenie
Dodaj komentarz
Zaloguj się a:
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.