REKLAMA
REKLAMA

NIEDZIELA: Święto młodzieżowej piłki nożnej w Sanoku. Finał miejski – Deichmann Minimistrzostwa (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższą niedzielę 9 czerwca na obiektach Ekoballu w Bykowcach odbędzie się Finał Miejski w Sanoku ogólnopolskiego turnieju Deichmann Minimistrzostwa 2019.

Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody – olbrzymie, piękne puchary, a przede wszystkim bilety dające przepustkę na ogólnopolski FINAŁ FINAŁÓW, który odbędzie się w Wałbrzychu w dniach 21-23 czerwca dla kategorii U-9 oraz U-11, a także w Nowym Sączu w dniach 15-16 czerwca dla kategorii U-13. W wielkim finale toczyć się będzie walka zwycięzców wszystkich miast eliminacyjnych z całej Polski, nie tylko o medale i prestiż, ale również o wyjazd na mecz Ligi Mistrzów do Monachium.

Do fazy play-off przystąpią wszystkie drużyny, które rozegrały co najmniej połowę zaplanowanych spotkań. W Sanoku jest to 100% zespołów zgłoszonych do rywalizacji. Faza zasadnicza miała na celu bowiem rozstawienie przed fazą pucharową.

Po pięciu tygodniach rywalizacji i rozegraniu około 300 meczów (w każdej z kategorii około 20 kolejek), w gronie faworytów można wymienić kilka drużyn. Jednak zwycięstwo kogoś innego niż Hiszpania lub Paragwaj w kat. U-13, Wyspy Owcze lub Argentyna w kat. U-11, czy też Włochy lub Grecja w kat. U-9 uznawane będą za niemałą sensację. Kategoria Bambini rozgrywa swoje mecze „na luzie”, bez presji wyniku i klasyfikacji, toteż każdy z zespołów otrzyma jednakowe nagrody.

Poniżej harmonogram gier.

Dla drużyn, które odpadną z rywalizacji będzie przygotowane boisko nr 6, na którym można będzie rozegrać mecze towarzyskie (wg uzgodnień z przeciwnikiem i wpisem na listę spotkań sparingowych).

źródło: Ekoball Sanok

06-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)