REKLAMA
REKLAMA

NIEDZIELA: Święto młodzieżowej piłki nożnej w Sanoku. Finał miejski – Deichmann Minimistrzostwa (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższą niedzielę 9 czerwca na obiektach Ekoballu w Bykowcach odbędzie się Finał Miejski w Sanoku ogólnopolskiego turnieju Deichmann Minimistrzostwa 2019.

Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody – olbrzymie, piękne puchary, a przede wszystkim bilety dające przepustkę na ogólnopolski FINAŁ FINAŁÓW, który odbędzie się w Wałbrzychu w dniach 21-23 czerwca dla kategorii U-9 oraz U-11, a także w Nowym Sączu w dniach 15-16 czerwca dla kategorii U-13. W wielkim finale toczyć się będzie walka zwycięzców wszystkich miast eliminacyjnych z całej Polski, nie tylko o medale i prestiż, ale również o wyjazd na mecz Ligi Mistrzów do Monachium.

Do fazy play-off przystąpią wszystkie drużyny, które rozegrały co najmniej połowę zaplanowanych spotkań. W Sanoku jest to 100% zespołów zgłoszonych do rywalizacji. Faza zasadnicza miała na celu bowiem rozstawienie przed fazą pucharową.

Po pięciu tygodniach rywalizacji i rozegraniu około 300 meczów (w każdej z kategorii około 20 kolejek), w gronie faworytów można wymienić kilka drużyn. Jednak zwycięstwo kogoś innego niż Hiszpania lub Paragwaj w kat. U-13, Wyspy Owcze lub Argentyna w kat. U-11, czy też Włochy lub Grecja w kat. U-9 uznawane będą za niemałą sensację. Kategoria Bambini rozgrywa swoje mecze „na luzie”, bez presji wyniku i klasyfikacji, toteż każdy z zespołów otrzyma jednakowe nagrody.

Poniżej harmonogram gier.

Dla drużyn, które odpadną z rywalizacji będzie przygotowane boisko nr 6, na którym można będzie rozegrać mecze towarzyskie (wg uzgodnień z przeciwnikiem i wpisem na listę spotkań sparingowych).

źródło: Ekoball Sanok

06-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)