REKLAMA
REKLAMA

OBWODNICA: Od środy zmiana organizacji ruchu na wylocie z Sanoka (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W środę 6 listopada w południe wprowadzone zostaną kolejne zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu DK28 z DW886.  Chodzi o miejsce, gdzie budowane jest rondo, z którego będzie się wjeżdżać na obwodnicę Sanoka od strony Krosna. Zmiana polegać będzie na przeniesieniu relacji Brzozów-Sanok i Sanok-Krosno na północną jezdnię ronda. Czasowo zamknięta zostanie relacja Krosno-Brzozów.

KOMUNIKAT

Informuję, że dniu 06.11.2019 (środa) w południe nastąpi wprowadzenie kolejnego etapu czasowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu drogi krajowej DK28 (kierunek Sanok, kierunek Krosno) z drogą wojewódzką z DW886 (kierunek Brzozów). Zmiana polegać będzie na przeniesieniu relacji Brzozów-Sanok i Sanok-Krosno na północną jezdnię ronda. Czasowo zamknięta zostanie relacja Krosno-Brzozów. Relacja Krosno-Sanok pozostanie na swoim dotychczasowym przebiegu. Na wylocie w kierunku Brzozowa zostanie wprowadzony ruch wahadłowy w celu wykonania jezdni w pełnej szerokości. Etap ten jest niezbędny do kontynuacji przebudowy skrzyżowania na rondo i zgodny z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu. Wprowadzenie kolejnego etapu organizacji ruchu może wiązać się z wydłużonym czasem przejazdu przez skrzyżowanie dla wszystkich relacji. Utrudnienia potrwają około 1 miesiąc.

Kierowców prosi się o zachowanie szczególnej ostrożności, przestrzeganie oznakowania oraz wykonywanie poleceń osób kierujących ruchem.

Poniżej zdjęcie skrzyżowania w trakcie przebudowy oraz fragment projektu czasowej organizacji ruchu.

Damian Delikat
Z-ca Dyrektora Kontraktu / Budowa obwodnicy Sanoka w ciągu DK 28 Zator-Medyka

materiały nadesłane

05-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)