REKLAMA
REKLAMA

OBWODNICA: Od środy zmiana organizacji ruchu na wylocie z Sanoka (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W środę 6 listopada w południe wprowadzone zostaną kolejne zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu DK28 z DW886.  Chodzi o miejsce, gdzie budowane jest rondo, z którego będzie się wjeżdżać na obwodnicę Sanoka od strony Krosna. Zmiana polegać będzie na przeniesieniu relacji Brzozów-Sanok i Sanok-Krosno na północną jezdnię ronda. Czasowo zamknięta zostanie relacja Krosno-Brzozów.

KOMUNIKAT

Informuję, że dniu 06.11.2019 (środa) w południe nastąpi wprowadzenie kolejnego etapu czasowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu drogi krajowej DK28 (kierunek Sanok, kierunek Krosno) z drogą wojewódzką z DW886 (kierunek Brzozów). Zmiana polegać będzie na przeniesieniu relacji Brzozów-Sanok i Sanok-Krosno na północną jezdnię ronda. Czasowo zamknięta zostanie relacja Krosno-Brzozów. Relacja Krosno-Sanok pozostanie na swoim dotychczasowym przebiegu. Na wylocie w kierunku Brzozowa zostanie wprowadzony ruch wahadłowy w celu wykonania jezdni w pełnej szerokości. Etap ten jest niezbędny do kontynuacji przebudowy skrzyżowania na rondo i zgodny z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu. Wprowadzenie kolejnego etapu organizacji ruchu może wiązać się z wydłużonym czasem przejazdu przez skrzyżowanie dla wszystkich relacji. Utrudnienia potrwają około 1 miesiąc.

Kierowców prosi się o zachowanie szczególnej ostrożności, przestrzeganie oznakowania oraz wykonywanie poleceń osób kierujących ruchem.

Poniżej zdjęcie skrzyżowania w trakcie przebudowy oraz fragment projektu czasowej organizacji ruchu.

Damian Delikat
Z-ca Dyrektora Kontraktu / Budowa obwodnicy Sanoka w ciągu DK 28 Zator-Medyka

materiały nadesłane

05-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)