REKLAMA
REKLAMA

Orzełki trenowały z Pasami! Zaproszenie na zgrupowanie

Od kilku lat mała szkółka z Bażanówki współpracuje z Akademią Mistrzów Cracovia, dzięki temu kilkakrotnie zawodnicy Orzełka mieli możliwość rozegrać mecze z drużynami młodzieżowymi ,,Pasów” w Krakowie czy też na organizowanych przez zespół z Podkarpacia turniejach oraz uczestniczyć w asystach pierwszego zespołu i oglądać mecze ekstraklasy z trybun stadionu przy ulicy Kałuży.

Dzięki zaproszeniu od Koordynatora ds, Organizacyjnych, a równocześnie trenera rocznika 2005 w AMC Marcina Bogdana ośmiu zawodników Orzełka w dniach 28-29.11.2019 przebywało na obiektach Cracovii przy ul. Wielickiej, gdzie miało możliwość trenować z drużynami młodzieżowymi Cracovii oraz obejrzeć trening pierwszego zespołu prowadzonego przez trenera Michała Probierza i jego asystentów. Po treningu zawodnicy mieli okazję porozmawiać z trenerem Probierzem oraz zawodnikami Cracovii oraz zrobić wspólne zdjęcie.

Nasi zawodnicy zostali bardzo miło przyjęci przez krakowskich trenerów oraz zawodników z Krakowa, a dzięki dobrej postawie na boisku zostali zaproszeni na czterodniowe zgrupowanie w dniach 27 – 31 grudnia, które odbędzie się w Wieliczce.

materiały nadesłane

05-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)