REKLAMA
REKLAMA

Orzełki trenowały z Pasami! Zaproszenie na zgrupowanie

Od kilku lat mała szkółka z Bażanówki współpracuje z Akademią Mistrzów Cracovia, dzięki temu kilkakrotnie zawodnicy Orzełka mieli możliwość rozegrać mecze z drużynami młodzieżowymi ,,Pasów” w Krakowie czy też na organizowanych przez zespół z Podkarpacia turniejach oraz uczestniczyć w asystach pierwszego zespołu i oglądać mecze ekstraklasy z trybun stadionu przy ulicy Kałuży.

Dzięki zaproszeniu od Koordynatora ds, Organizacyjnych, a równocześnie trenera rocznika 2005 w AMC Marcina Bogdana ośmiu zawodników Orzełka w dniach 28-29.11.2019 przebywało na obiektach Cracovii przy ul. Wielickiej, gdzie miało możliwość trenować z drużynami młodzieżowymi Cracovii oraz obejrzeć trening pierwszego zespołu prowadzonego przez trenera Michała Probierza i jego asystentów. Po treningu zawodnicy mieli okazję porozmawiać z trenerem Probierzem oraz zawodnikami Cracovii oraz zrobić wspólne zdjęcie.

Nasi zawodnicy zostali bardzo miło przyjęci przez krakowskich trenerów oraz zawodników z Krakowa, a dzięki dobrej postawie na boisku zostali zaproszeni na czterodniowe zgrupowanie w dniach 27 – 31 grudnia, które odbędzie się w Wieliczce.

materiały nadesłane

05-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)