REKLAMA
REKLAMA

Orzełki trenowały z Pasami! Zaproszenie na zgrupowanie

Od kilku lat mała szkółka z Bażanówki współpracuje z Akademią Mistrzów Cracovia, dzięki temu kilkakrotnie zawodnicy Orzełka mieli możliwość rozegrać mecze z drużynami młodzieżowymi ,,Pasów” w Krakowie czy też na organizowanych przez zespół z Podkarpacia turniejach oraz uczestniczyć w asystach pierwszego zespołu i oglądać mecze ekstraklasy z trybun stadionu przy ulicy Kałuży.

Dzięki zaproszeniu od Koordynatora ds, Organizacyjnych, a równocześnie trenera rocznika 2005 w AMC Marcina Bogdana ośmiu zawodników Orzełka w dniach 28-29.11.2019 przebywało na obiektach Cracovii przy ul. Wielickiej, gdzie miało możliwość trenować z drużynami młodzieżowymi Cracovii oraz obejrzeć trening pierwszego zespołu prowadzonego przez trenera Michała Probierza i jego asystentów. Po treningu zawodnicy mieli okazję porozmawiać z trenerem Probierzem oraz zawodnikami Cracovii oraz zrobić wspólne zdjęcie.

Nasi zawodnicy zostali bardzo miło przyjęci przez krakowskich trenerów oraz zawodników z Krakowa, a dzięki dobrej postawie na boisku zostali zaproszeni na czterodniowe zgrupowanie w dniach 27 – 31 grudnia, które odbędzie się w Wieliczce.

materiały nadesłane

05-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)