REKLAMA
REKLAMA

PIELNIA: Spłonął dom. Ruszyła zbiórka na odbudowę (NOWE ZDJĘCIA)

PIELNIA / PODKARPACIE. Dzisiaj po południu w Pielni (gmina Zarszyn) palił się dom. Budynek nie nadaje się do zamieszkania. Przedstawiciele sztabu WOŚP z Sanoka przekazali, że w domu mieszkał jeden z wolontariuszy. Ruszyła zbiórka pieniędzy na platformie zrzutka.pl na odbudowę obiektu.

O pożarze pisaliśmy tutaj: Pożar domu w Pielni. Akcja strażaków (ZDJĘCIA).

Doszło do niego dzisiaj po południu. Jak udało nam się dowiedzieć, na szczęście nikomu nic się nie stało, ale dom nie nadaje się do zamieszkania.

Dziś w godzinach popołudniowych uczestniczyliśmy w trudniejszej akcji. Płonęło poddasze domu mieszkalnego! Dla chętnych – W najbliższych dniach zostaną podjęte prace, by pomóc poszkodowanej rodzinie. Wspierajmy się nawzajem! – piszą na portalu Facebook.com strażacy z OSP Pielnia.

To dom naszego WOŚP-owego wolontariusza. Na szczęście żaden z domowników nie odniósł obrażeń, ale dom nie nadaje się do zamieszkania. Na portalu zrzutka.pl ruszyła zbiórka funduszy na jego odbudowę – przekazuje w mediach społecznościowych szefowa Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP Martyna Sokołowska.

LINK DO ZRZUTKI – KLIKNIJ

źródło: Red., Facebook

foto: OSP Pielnia

08-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)