REKLAMA
REKLAMA

PIELNIA: Spłonął dom. Ruszyła zbiórka na odbudowę (NOWE ZDJĘCIA)

PIELNIA / PODKARPACIE. Dzisiaj po południu w Pielni (gmina Zarszyn) palił się dom. Budynek nie nadaje się do zamieszkania. Przedstawiciele sztabu WOŚP z Sanoka przekazali, że w domu mieszkał jeden z wolontariuszy. Ruszyła zbiórka pieniędzy na platformie zrzutka.pl na odbudowę obiektu.

O pożarze pisaliśmy tutaj: Pożar domu w Pielni. Akcja strażaków (ZDJĘCIA).

Doszło do niego dzisiaj po południu. Jak udało nam się dowiedzieć, na szczęście nikomu nic się nie stało, ale dom nie nadaje się do zamieszkania.

Dziś w godzinach popołudniowych uczestniczyliśmy w trudniejszej akcji. Płonęło poddasze domu mieszkalnego! Dla chętnych – W najbliższych dniach zostaną podjęte prace, by pomóc poszkodowanej rodzinie. Wspierajmy się nawzajem! – piszą na portalu Facebook.com strażacy z OSP Pielnia.

To dom naszego WOŚP-owego wolontariusza. Na szczęście żaden z domowników nie odniósł obrażeń, ale dom nie nadaje się do zamieszkania. Na portalu zrzutka.pl ruszyła zbiórka funduszy na jego odbudowę – przekazuje w mediach społecznościowych szefowa Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP Martyna Sokołowska.

LINK DO ZRZUTKI – KLIKNIJ

źródło: Red., Facebook

foto: OSP Pielnia

08-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)