REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Bieg Mikołajkowy na Wierchach! ZOBACZ ZDJĘCIA!

SANOK / PODKARPACIE. Najmłodsi i nieco starci sympatycy biegania spotkali się na Wierchach, aby wziąć udział w Biegu Mikołajkowym zorganizowanym przez Stowarzyszenie Pozytywnie Zabiegani Sanok oraz sanocki MOSiR. Każdy miał ze sobą czapkę Mikołaja i szeroki uśmiech na twarzy! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Już o 11:30 organizatorzy zaprosili mieszkańców miasta do wspólnej zabawy przy zumbie. Dla niektórych było to forma rozgrzewki, bo pół godziny później wystartowała pierwsza kategoria w ramach Biegu Mikołajkowego.

Na dystansie 100 metrów rywalizowali najmłodsi. Dwukrotnie więcej do przebiegnięcia miały dzieci w wieku 7-12 lat. Z kolei 400-metrowy bieg czekał na młodzież w wieku 13-17 lat.

Wszystkie biegi miały charakter rekreacyjny. Każdy uczestnik był zobowiązany do noszenia czapki Mikołaja przygotowanej przez organizatorów. Po biegu, każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal, ciepły poczęstunek i herbatę.

Po zakończeniu wszystkich biegów odbyło się losowanie nagród.

TE ZDJĘCIA TYLKO U NAS!

foto: Tomasz Sowa

08-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)