REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy sparing Ekoballu Stali na remis

JAROSŁAW / PODKARPACIE. Wczoraj drużyna Ekoballu Stali Sanok rozpoczęła cykl sparingów, które mają przygotować zespół na zbliżającą się wielkimi krokami kolejną ligową kampanię. W rozgrywanym w Jarosławiu spotkaniu przeciwnikiem sanoczan był tamtejszy JKS. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. W składzie żółto-niebieskich wystąpiło dwóch testowanych zawodników.

W pierwszym meczu sparingowym przed nowym sezonem drużyna Ekoballu Stali zremisowała w Jarosławiu z JKS-em 0-0. Mimo że bramki w tym meczu nie padły, kibice oglądali bardzo dobre, szybkie widowisko piłkarskie. Trenerzy obu zespołów byli zadowoleni ze swoich graczy, którzy pomimo ciężkich treningów pokazali się z dobrej strony – zarówno taktycznie, jak i fizycznie.

 – Razem z Pawłem Załogą (trenerem JKS-u, przyp. red.) uznaliśmy, że nasze zespoły rozegrały dobre spotkanie. Akcje toczyły się w szybkim tempie, w grze było sporo jakości. Jestem zadowolony z formy zawodników na tym etapie przygotowań – mówi trener Ekoballu Stali, Mateusz Ostrowski. – Obydwie drużyny miały swoje sytuacje, ale to my w drugiej połowie mieliśmy te stuprocentowe. Skończyło się jednak bez bramek – dodaje szkoleniowiec.

Trener Ostrowski próbował w tym spotkaniu nowych wariantów gry, z których jest zadowolony. Szkoleniowiec liczy na to, że będą efektywne, efektowne i sprawdzą się w meczach ligowych.

Kolejny sparing już w sobotę. Żółto-niebiescy zagrają na Wierchach z Resovią.

Zdjęcia z ostatniego meczu ligowego w Jarosławiu: archiwum KS Ekoball

Źródło: red., KS Ekoball

17-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)