REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy sparing Ekoballu Stali na remis

JAROSŁAW / PODKARPACIE. Wczoraj drużyna Ekoballu Stali Sanok rozpoczęła cykl sparingów, które mają przygotować zespół na zbliżającą się wielkimi krokami kolejną ligową kampanię. W rozgrywanym w Jarosławiu spotkaniu przeciwnikiem sanoczan był tamtejszy JKS. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. W składzie żółto-niebieskich wystąpiło dwóch testowanych zawodników.

W pierwszym meczu sparingowym przed nowym sezonem drużyna Ekoballu Stali zremisowała w Jarosławiu z JKS-em 0-0. Mimo że bramki w tym meczu nie padły, kibice oglądali bardzo dobre, szybkie widowisko piłkarskie. Trenerzy obu zespołów byli zadowoleni ze swoich graczy, którzy pomimo ciężkich treningów pokazali się z dobrej strony – zarówno taktycznie, jak i fizycznie.

 – Razem z Pawłem Załogą (trenerem JKS-u, przyp. red.) uznaliśmy, że nasze zespoły rozegrały dobre spotkanie. Akcje toczyły się w szybkim tempie, w grze było sporo jakości. Jestem zadowolony z formy zawodników na tym etapie przygotowań – mówi trener Ekoballu Stali, Mateusz Ostrowski. – Obydwie drużyny miały swoje sytuacje, ale to my w drugiej połowie mieliśmy te stuprocentowe. Skończyło się jednak bez bramek – dodaje szkoleniowiec.

Trener Ostrowski próbował w tym spotkaniu nowych wariantów gry, z których jest zadowolony. Szkoleniowiec liczy na to, że będą efektywne, efektowne i sprawdzą się w meczach ligowych.

Kolejny sparing już w sobotę. Żółto-niebiescy zagrają na Wierchach z Resovią.

Zdjęcia z ostatniego meczu ligowego w Jarosławiu: archiwum KS Ekoball

Źródło: red., KS Ekoball

17-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)