REKLAMA
REKLAMA

Pijany jechał motorowerem (ZDJĘCIA)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Ponad półtora promila alkoholu w organizmie miał nieodpowiedzialny 69-latek, który zdecydował się kierować motorowerem. Dalsza jazdę udaremnili mu policjanci ruchu drogowego.

W poniedziałek, dyżurny policji przyjął zgłoszenie o nietrzeźwym motorowerzyście, który poruszał po drogach jednej z miejscowości w gminie Ustrzyki Dolne. Oficer dyżurny natychmiast na trasę prawdopodobnego przejazdu skierował policjantów z ruchu drogowego. Funkcjonariusze zauważyli motorowerzystę już z oddali. Tuż po zatrzymaniu, w trakcie rozmowy, policjanci wyczuli od mężczyzny silną woń alkoholu, a badanie alkomatem wykazało ponad półtora promila alkoholu w organizmie badanego. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i uniemożliwili kontynuowanie jazdy.

W najbliższym czasie zatrzymany przez funkcjonariuszy 69-latek stanie przed sądem, gdzie odpowie za kierowanie motorowerem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

Zdjęcie poglądowe / pixabay.com

03-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)