REKLAMA
REKLAMA

Pijany jechał motorowerem (ZDJĘCIA)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Ponad półtora promila alkoholu w organizmie miał nieodpowiedzialny 69-latek, który zdecydował się kierować motorowerem. Dalsza jazdę udaremnili mu policjanci ruchu drogowego.

W poniedziałek, dyżurny policji przyjął zgłoszenie o nietrzeźwym motorowerzyście, który poruszał po drogach jednej z miejscowości w gminie Ustrzyki Dolne. Oficer dyżurny natychmiast na trasę prawdopodobnego przejazdu skierował policjantów z ruchu drogowego. Funkcjonariusze zauważyli motorowerzystę już z oddali. Tuż po zatrzymaniu, w trakcie rozmowy, policjanci wyczuli od mężczyzny silną woń alkoholu, a badanie alkomatem wykazało ponad półtora promila alkoholu w organizmie badanego. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i uniemożliwili kontynuowanie jazdy.

W najbliższym czasie zatrzymany przez funkcjonariuszy 69-latek stanie przed sądem, gdzie odpowie za kierowanie motorowerem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

Zdjęcie poglądowe / pixabay.com

03-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)