REKLAMA
REKLAMA

Pijany wjechał w sklep. Miał ponad 2 promile alkoholu

POWIAT KROŚNIEŃSKI / PODKARPACIE. Policjant, będąc po służbie, zatrzymał pijanego kierowcę, który toyotą wjechał w budynek sklepu. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. 49-letni kierowca został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 21, na ul. Północnej w Krościenku Wyżnym. Policjant krośnieńskiej komendy, będący po służbie, zauważył, że kierujący toyotą zjechał z drogi i uderzył w budynek sklepu. Funkcjonariusz podbiegł do samochodu, którego kierowca znajdował się pod wyraźnym wpływem alkoholu. Policjant uniemożliwił dalszą jazdę pijanemu mężczyźnie i wezwał na miejsce patrol ruchu drogowego.

Za kierownicą toyoty siedział 49-letni mieszkaniec gminy Krościenko Wyżne. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że kierowca posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2020 roku.

Nietrzeźwy kierujący został zatrzymany w policyjnym areszcie. 49-latkowi grozi kara do 2 lat więzienia.

KMP Krosno

03-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)