REKLAMA
REKLAMA

Coś dla małych i dużych. Dzień Dziecka i festyn w Pobiednie

GMINA BUKOWSKO. Czerwiec to miesiąc, który niesie zapowiedź lata, długich – oby ciepłych wieczorów, wycieczek, rozrywek i relaksu na świeżym powietrzu. Dla dzieci jest to ostatni miesiąc pracy w szkole. Dodatkowo rozpoczyna się ich właśnie świętem. W Pobiednie wspólne świętowanie zaplanowano na 15 czerwca.

Najmłodsi mieszkańcy Pobiedna i sąsiednich wiosek rodzinnie obchodzili Dzień Dziecka w dniu 1 czerwca. Niebawem zaś – 15 czerwca – będą mieli okazję bawić się gromadnie.

Rada Sołecka wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną i Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi Pobiedno, przy wsparciu Ludzi Dobrej Woli (przyjaznych firm, przedsiębiorstw,instytucji, wolontariuszy) organizują popołudnie pełne różnorodnych atrakcji.

Dorośli, którzy przecież nie mają swojego dnia – nie powinni czuć zazdrości. Do nich będzie należał wieczór i noc. Po zakończeniu imprezy dla dzieci, o godzinie 19.00 rozpocznie się Festyn Strażacki. Miłośnikom tańca przygrywać będzie zespół TWA.

– Mamy nadzieję, że ta sobota będzie miłym akcentem dającym odczuć przedsmak wakacji i letnich rozrywek wszystkim uczestnikom – mówią organizatorzy.

nadesłane

03-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)