REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Tragiczne skutki pożaru. Nie żyją dwie osoby

PODKARPACIE. W nocy w niedzielę w Dobryni w powiecie jasielskim zapalił się dom jednorodzinny. W pożarze zginęły dwie osoby.

 

Do zdarzenia doszło około 1.30 w niedzielę 14 lipca. Ogień pojawił się w części jednorodzinnego domu. Na miejsce zadysponowano strażaków z PSP Jasło, OSP Dębowiec, Dobrynia i Cieklin. W sumie w akcji brało udział 36 ratowników.

Po przygaszeniu ognia strażacy ubrani w sprzęt ochraniający drogi oddechowe weszli do środka budynku, tam znaleźli ciała dwóch osób – poinformował młodszy brygadier Marcin Betleja, rzecznik prasowy podkarpackich strażaków.

Okazało się, że w płomieniach stanęła przybudówka przy domu jednorodzinnym. Podczas prowadzonej akcji gaśniczej, w spalonym budynku, ujawniono zwłoki dwóch mężczyzn. To 49 i 58-letni mieszkańcy gminy Dębowiec. Ciała zabezpieczono do badań sekcyjnych. Na miejscu zdarzenia policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wykonali oględziny. Przyczyny pożaru na tę chwilę nie są jeszcze znane.

 

 

foto: archiwum KW PSP Rzeszów

15-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)