REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Tragiczne skutki pożaru. Nie żyją dwie osoby

PODKARPACIE. W nocy w niedzielę w Dobryni w powiecie jasielskim zapalił się dom jednorodzinny. W pożarze zginęły dwie osoby.

 

Do zdarzenia doszło około 1.30 w niedzielę 14 lipca. Ogień pojawił się w części jednorodzinnego domu. Na miejsce zadysponowano strażaków z PSP Jasło, OSP Dębowiec, Dobrynia i Cieklin. W sumie w akcji brało udział 36 ratowników.

Po przygaszeniu ognia strażacy ubrani w sprzęt ochraniający drogi oddechowe weszli do środka budynku, tam znaleźli ciała dwóch osób – poinformował młodszy brygadier Marcin Betleja, rzecznik prasowy podkarpackich strażaków.

Okazało się, że w płomieniach stanęła przybudówka przy domu jednorodzinnym. Podczas prowadzonej akcji gaśniczej, w spalonym budynku, ujawniono zwłoki dwóch mężczyzn. To 49 i 58-letni mieszkańcy gminy Dębowiec. Ciała zabezpieczono do badań sekcyjnych. Na miejscu zdarzenia policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wykonali oględziny. Przyczyny pożaru na tę chwilę nie są jeszcze znane.

 

 

foto: archiwum KW PSP Rzeszów

15-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)