REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE: VW wymusił pierwszeństwo. Opel wjechał w latarnię (FOTO)

KROSNO / PODKARPACIE. Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu było prawdopodobną przyczyną zdarzenia drogowego na ul. Podkarpackiej w Krośnie. W wyniku zderzenia dwóch aut, jedna osoba trafiła do szpitala. Uczestnicy byli trzeźwi.


Wczoraj po godz. 9, policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na ul. Podkarpackiej w Krośnie. Wstępnie ustalono, że kierujący volkswagenem, włączając się do ruchu, wymusił pierwszeństwo i wjechał tuż przed jadącego w kierunku Jasła renaulta. Jego kierowca, chcąc uniknąć zderzenia, odbił na lewy pas, gdzie doszło do kolizji z oplem. Ten ostatni wjechał w przydrożną latarnię i ekran akustyczny. Kierowca, który wymusił pierwszeństwo przejazdu, bez szwanku odjechał z miejsca zdarzenia.

Chwilę później do Komisariatu Policji w Jedliczu zgłosił się kierowca volkswagena, który mógł przyczynić się do zderzenia się renaulta z oplem na ul. Podkarpackiej w Krośnie. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.

W zdarzeniu najbardziej ucierpiał kierującym oplem, który z obrażeniami został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Pracujący na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady oraz wykonali dokumentację fotograficzną. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

 

KMP Krosno

11-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)