REKLAMA
REKLAMA

Podziękowania dla lekarzy, pielęgniarek i personelu sanockiego szpitala

SANOK / PODKARPACIE. Do naszej redakcji trafiają kolejne relacje rodziców dzieci hospitalizowanych w związku ze zbiorowym zatruciem w przedszkolu nr 3. Publikujemy również podziękowania dla lekarzy, pielęgniarek i personelu medycznego sanockiego szpitala.

Rodzice przebywający w sanockim szpitalu informują nas o kolejnych wypisach. Niektóre dzieci otrzymują antybiotyki do dalszej kuracji już w domu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że rozwiązany zostanie tymczasowy „oddział” w sali edukacyjnej. Dzieci, które tam przebywały zajmują zwolnione miejsca na oddziale dziecięcym i zakaźnym.

Otrzymaliśmy także podziękowania dla personelu sanockiego szpitala za kompleksową i profesjonalną opiekę nad chorymi przedszkolakami:

Dzień dobry, na łamach portalu Esanok.pl chciałabym wyrazić ogromną wdzięczność dla całego personelu oddziału dziecięcego, a w szczególności dr. Joannie Kalinowskiej, ordynatorowi dr. Przemysławowi Galejowi i nieocenionym pielęgniarkom „z kontaktu”. W tak trudnych chwilach okazaliście nam mnóstwo wsparcia i daliście siłę do przetrwania tego piekła, jakim jest salmonella. Moje dziecko walczyło z nią dzielnie i walczyć będzie nadal, a jak wiadomo przeciwnik tak łatwo nie odpuszcza i nasza droga do końca jest jeszcze daleka. Doktorzy, dziękujemy za szybką reakcję i wspaniałą opiekę. Pielęgniarki, dziękujemy za delikatność i dobre słowo.
Przede wszystkim dziękujemy wam za pełen profesjonalizm, opiekę i czas który nam poświęciliście.

Rodzice i Dzieci wracajcie szybko do zdrowia!

Pozdrawiam, mama Krzysia (i zdrowego Kubusia)

foto nagłówek: zdjęcie poglądowe / pixabay.com

28-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)