REKLAMA
REKLAMA

Podziękowania dla lekarzy, pielęgniarek i personelu sanockiego szpitala

SANOK / PODKARPACIE. Do naszej redakcji trafiają kolejne relacje rodziców dzieci hospitalizowanych w związku ze zbiorowym zatruciem w przedszkolu nr 3. Publikujemy również podziękowania dla lekarzy, pielęgniarek i personelu medycznego sanockiego szpitala.

Rodzice przebywający w sanockim szpitalu informują nas o kolejnych wypisach. Niektóre dzieci otrzymują antybiotyki do dalszej kuracji już w domu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że rozwiązany zostanie tymczasowy „oddział” w sali edukacyjnej. Dzieci, które tam przebywały zajmują zwolnione miejsca na oddziale dziecięcym i zakaźnym.

Otrzymaliśmy także podziękowania dla personelu sanockiego szpitala za kompleksową i profesjonalną opiekę nad chorymi przedszkolakami:

Dzień dobry, na łamach portalu Esanok.pl chciałabym wyrazić ogromną wdzięczność dla całego personelu oddziału dziecięcego, a w szczególności dr. Joannie Kalinowskiej, ordynatorowi dr. Przemysławowi Galejowi i nieocenionym pielęgniarkom „z kontaktu”. W tak trudnych chwilach okazaliście nam mnóstwo wsparcia i daliście siłę do przetrwania tego piekła, jakim jest salmonella. Moje dziecko walczyło z nią dzielnie i walczyć będzie nadal, a jak wiadomo przeciwnik tak łatwo nie odpuszcza i nasza droga do końca jest jeszcze daleka. Doktorzy, dziękujemy za szybką reakcję i wspaniałą opiekę. Pielęgniarki, dziękujemy za delikatność i dobre słowo.
Przede wszystkim dziękujemy wam za pełen profesjonalizm, opiekę i czas który nam poświęciliście.

Rodzice i Dzieci wracajcie szybko do zdrowia!

Pozdrawiam, mama Krzysia (i zdrowego Kubusia)

foto nagłówek: zdjęcie poglądowe / pixabay.com

28-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)