REKLAMA
REKLAMA

Od lat z Sanocką Ligą Unihokeja – Strefa Zdrowia

SANOK / PODKARPACIE. W poniedziałkowe popołudnie (28 bm.) na Uczelni Państwowej w Sanoku zostanie rozegrana 2. kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem spotkań oraz krótkimi zapowiedziami meczowymi.

17:30 FOREST – BESCO
Spotkanie dwóch drużyn, które przegrały nieznacznie swoje pierwsze mecze w sezonie. Obie drużyny będą chciały powalczyć o swoje pierwsze punkty. Faworytem wydaje się być drużyna BESCO, w której grają zawodnicy z przeszłością ekstraligową.

18:30 InterQ Sanockie Niedźwiedzie – AZS UP Sanok
Zdecydowanie najbardziej ciekawie zapowiadające się spotkanie tego wieczoru, w którym zmierzą się ze sobą medaliści poprzedniego sezonu. Drużyna AZS UP Sanok pauzowała w pierwszej kolejce, a InterQ niespodziewanie przegrało po karnych. Trudno wskazać faworyta tego pojedynku, można być jedynie pewnym, że zobaczymy na parkiecie dużo dobrego unihokeja.

19:30 Bona Wilki II Sanok – Traf Oknoplast
Na zakończenie kolejki obejrzymy mecz Wilków z Oknoplastem. Młodzi zawodnicy Wilków w ostatnim meczu udowodnili, iż będą jak co roku liczyć się w walce o medale. Z kolei dla debiutującego w lidze Oknoplastu, ten mecz będzie realnym sprawdzianem, który pokaże jak naprawdę są silni. Zapowiada się więc interesujące spotkanie.

Harmonogram 2. kolejki:
17:30 FOREST – BESCO
18:30 InterQ Sanockie Niedźwiedzie – AZS UP Sanok
19:30 Bona Wilki II Sanok – Traf Oknoplast
Pauzuje : Floorball Legends.

Z przyjemnością informujemy, że po ustaleniu szczegółów współpracy patronem medialnym Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia nadal będzie portal eSanok.pl! Przypomnijmy, że portal eSanok był z SLU od samego początku jej funkcjonowania i w pewnym stopniu przyczynił się do tego na jakim poziomie obecnie odbywają się te rozgrywki. Z tego względu ta współpraca ma dla nas szczególne znaczenie i bardzo się cieszymy, że będzie ona kontynuowana.

źródło: Sanocka Liga Unihokeja  / fb
materiały nadesłane

 

28-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)