REKLAMA
REKLAMA

Od lat z Sanocką Ligą Unihokeja – Strefa Zdrowia

SANOK / PODKARPACIE. W poniedziałkowe popołudnie (28 bm.) na Uczelni Państwowej w Sanoku zostanie rozegrana 2. kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem spotkań oraz krótkimi zapowiedziami meczowymi.

17:30 FOREST – BESCO
Spotkanie dwóch drużyn, które przegrały nieznacznie swoje pierwsze mecze w sezonie. Obie drużyny będą chciały powalczyć o swoje pierwsze punkty. Faworytem wydaje się być drużyna BESCO, w której grają zawodnicy z przeszłością ekstraligową.

18:30 InterQ Sanockie Niedźwiedzie – AZS UP Sanok
Zdecydowanie najbardziej ciekawie zapowiadające się spotkanie tego wieczoru, w którym zmierzą się ze sobą medaliści poprzedniego sezonu. Drużyna AZS UP Sanok pauzowała w pierwszej kolejce, a InterQ niespodziewanie przegrało po karnych. Trudno wskazać faworyta tego pojedynku, można być jedynie pewnym, że zobaczymy na parkiecie dużo dobrego unihokeja.

19:30 Bona Wilki II Sanok – Traf Oknoplast
Na zakończenie kolejki obejrzymy mecz Wilków z Oknoplastem. Młodzi zawodnicy Wilków w ostatnim meczu udowodnili, iż będą jak co roku liczyć się w walce o medale. Z kolei dla debiutującego w lidze Oknoplastu, ten mecz będzie realnym sprawdzianem, który pokaże jak naprawdę są silni. Zapowiada się więc interesujące spotkanie.

Harmonogram 2. kolejki:
17:30 FOREST – BESCO
18:30 InterQ Sanockie Niedźwiedzie – AZS UP Sanok
19:30 Bona Wilki II Sanok – Traf Oknoplast
Pauzuje : Floorball Legends.

Z przyjemnością informujemy, że po ustaleniu szczegółów współpracy patronem medialnym Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia nadal będzie portal eSanok.pl! Przypomnijmy, że portal eSanok był z SLU od samego początku jej funkcjonowania i w pewnym stopniu przyczynił się do tego na jakim poziomie obecnie odbywają się te rozgrywki. Z tego względu ta współpraca ma dla nas szczególne znaczenie i bardzo się cieszymy, że będzie ona kontynuowana.

źródło: Sanocka Liga Unihokeja  / fb
materiały nadesłane

 

28-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)