REKLAMA
REKLAMA

Portrety na stodołach i głowa pełna pomysłów. Wywiad z Arkadiuszem Andrejkowem (VIDEO)

Portrety na stodołach i głowa pełna pomysłów. Wywiad z Arkadiuszem Andrejkowem (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Mała, kolorowa pracownia przy Jagiellońskiej 47. Na ścianach obowiązkowo portrety, różnych rozmiarów. To małe arcydzieła sanockiego artysty, który umiłował sobie Street art. O pasji, malowaniu, nie tylko na ścianie, projektach i nowych pomysłach na 2019 rok w rozmowie z Arkadiuszem Andrejkowem.

 

Zaczęło się od graffiti, jednak litery były zbyt proste. Ulubionym motywem są portrety, pozwalają się rozwinąć, stoją gdzieś pośrodku między sztuką uliczną, która ma korzenie w kulturze chuligańskiej, a kulturą wysoką, z podwójnym dnem.

Taki crossover to specjalność Arkadiusza Andrejkowa, sanockiego artysty, który już dzisiaj jest znany ze swoich wyjątkowych portretów na stodołach, nie tylko w naszym mieście i na Podkarpaciu, ale również w kraju.

O projektach już zrealizowanych, pomysłach na kolejne i małym marzeniu o mapie murali w Sanoku. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Arkadiuszem Andrejkowem. 

foto: archiwum prywatne

18-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)