REKLAMA
REKLAMA

Pożar drewnianego domku letniskowego. Ogień doszczętnie strawił budynek (FOTO)

OLCHOWIEC / PODKARPACIE. W Olchowcu doszło do pożaru drewnianego domku letniskowego. Przed północą dwie osoby przebywające w obiekcie powiadomiły strażaków o zdarzeniu.

 

W dniu 12.02.2019 r., ok. godziny 23:45 dyżurny Stanowiska Kierowania w Ustrzykach Dolnych odebrał zgłoszenie o pożarze domku letniskowego w Olchowcu gm. Czarna. Ze względu na bliskie sąsiedztwo innych drewnianych obiektów, na miejsce zostały zadysponowane siły i środki PSP i OSP z powiatów bieszczadzkiego, leskiego i sanockiego, w sumie 11 zastępów – czytamy na stronie KP PSP Ustrzyki Dolne.

Po przybyciu na miejsce pierwszego zastępu OSP KSRG z Czarnej, domek w całości był już objęty ogniem. Obiekt uległ całkowitemu spaleniu. W momencie zauważenia ognia wewnątrz przebywały dwie osoby. Opuściły budynek przed przybyciem strażaków.

Na szczęście nikt nie został ranny. Strażacy natomiast uratowali sąsiedni drewniany budynek. Szacunkowa wartość uratowanego mienia to ok. 250 tys. zł.

Policja prowadzi czynności dochodzeniowe celem ustalenia okoliczności pożaru.

KP PSP Ustrzyki Dolne

15-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)