REKLAMA
REKLAMA

PRUSIEK: Martwy mężczyzna znaleziony w potoku

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W minionym tygodniu 19 czerwca służby interweniowały w Prusieku. Znaleziono martwego mężczyznę w potoku. Prokurator wszczął śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci.

 

Jak podaje sanocka policja do zdarzenia doszło 19 czerwca w godzinach popołudniowych.

W Prusieku dwie przypadkowe osoby zauważyły, że w potoku leży mężczyzna. Od razu przystąpiły do wyciągnięcia go z wody i próby udzielenia mu pomocy. W tym samym czasie poinformowano służby o zdarzeniu.

Na miejsce przybyli policjanci, strażacy, karetka pogotowia oraz prokurator.

Jak ustaliła policja denat to 43-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.

Prokuratura Rejonowa w Sanoku potwierdza, że 19 czerwca miało miejsce takie zdarzenie. 43-letni mężczyzna poniósł śmierć w wodzie. Decyzją prokuratora 24 czerwca została przeprowadzona sekcja zwłok – informuje Izabela Jurkowska-Hanus, prokurator rejonowy Prokuratury Rejonowej w Sanoku.

Jak uzupełnia szefowa sanockiej prokuratury, na ten moment nie ma jeszcze wyników sekcji. Dodaje także, że prokurator wszczął śledztwo w tej sprawie z art. 155 Kodeksu karnego, czyli o nieumyślne spowodowanie śmierci.

foto poglądowe/archiwum esanok.pl

27-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)