REKLAMA
REKLAMA

REGION: Pędzili motocyklami po 125 km/h!

KROSNO / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali prawa jazdy dwóm motocyklistom za ich brawurową jazdę. Na jednego z mężczyzn nałożono mandat karny, wobec drugiego skierowano wniosek o ukaranie do sądu.

Wczoraj policjanci z wydziału ruchu drogowego krośnieńskiej komendy, kontrolowali prędkość na drodze krajowej nr 28. Przed godz. 20, mundurowi przerwali brawurową jazdę dwóm motocyklistom, którzy krośnieńską obwodnicą pędzili z prędkością 125 km/h. Po wylegitymowaniu okazało się, że motocyklem kawasaki jechał 28-letni mieszkaniec gminy Jedlicze, a motocyklem marki yamacha poruszał się 37-letni mężczyzna z gminy Korczyna.

W związku z przekroczeniem prędkości o ponad 50 km/h, policjanci zatrzymali kierującym prawa jazdy. 28-latek został ukarany mandatem oraz punktami karnymi, natomiast wobec 37-latka skierowano wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Krośnie.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg – zarówno podróżujących jednośladami, jak i kierujących samochodami o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Nie zapominajmy, że nadmierna prędkość to główna przyczyna wypadków, również tych najtragiczniejszych.

KMP Krosno

 

14-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)