REKLAMA
REKLAMA

REGION: Pijany kierowca przejechał leżącego na drodze mężczyznę. 32-latek zmarł

PODKARPACIE. W sobotę wieczorem w Wysokiej Głogowskiej w powiecie rzeszowskim pijany 28-letni kierowca volkswagena przejechał leżącego na drodze mężczyznę. W wyniku odniesionych obrażeń, 32-latek zmarł. Początkowo sprawca zdarzenia uciekł. Wrócił dopiero po interwencji innego kierowcy.

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę tuż po godz. 21 w Wysokiej Głogowskiej w powiecie rzeszowskim. Jak ustalili policjanci, jadący w kierunku w kierunku Głogowa Małopolskiego kierowca audi zauważył leżącego na drodze mężczyznę. Zatrzymał samochód i wtedy z drogi gruntowej wyjechał 28-letni kierowca volkswagena, który najechał na leżącego mężczyznę, a następnie odjechał z miejsca.

Za odjeżdżającym volkswagenem pojechał jadący z przeciwnego kierunku kierowca volvo. Po zatrzymaniu kierującego volkswagenem wrócili na miejsce zdarzenia. Mimo reanimacji lekarz stwierdził zgon poszkodowanego 32-letniego mężczyzny.

Okazało się, że kierujący volkswagenem był pijany. Badanie wykazało u niego ponad 1,3 promila. W związku z tym 28-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci, którzy zabezpieczyli niezbędne ślady. Decyzją prokuratora ciało zmarłego zostało zabezpieczone do dalszych badań.

źródło: KMP Rzeszów

archiwum KMP Rzeszów

22-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)