REKLAMA
REKLAMA

REMONTY=KORKI: Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Obwodnica Sanoka ma zastać wykonana do końca tego roku. Inwestycja wkracza w decydującą fazę. Prace prowadzone są na wielu frontach. Zarówno na Dąbrówce, jak i w dzielnicy Posada. Szczególnie uciążliwy dla kierowców jest w tym tygodniu. Rozpoczęto „zrywanie” dywanika asfaltowego na ulicy Dworcowej. Korki tworzą się nie tylko w godzinach szczytu.

Otrzymaliśmy wiele sygnałów od kierowców w tej sprawie. – Pokonanie trasy w godzinach „szczytu”, od domu handlowego do galerii przy ulicy Beksińskiego zajęło mi około 40 minut. A to 2 kilometrowy odcinek – pisze w mailu Internauta.

Dziś, gdy aura deszczowa drogowcy wstrzymali pracę. Realizowane są natomiast zadania związane z kanalizacją, w ciągu ulicy Dworcowej. Informowaliśmy wczoraj, że część prac jest i będzie prowadzona w godzinach wieczornych oraz nocnych.

Kierowcom, którzy jada w stronę Leska proponujemy objazd przez Załuż. Trasę Zagórz – Sanok Dąbrówka, można ponadto pokonać jadąc przez Poraż – Niebieszczany – Prusiek.

Dodatkowe utrudnienia mają potrwać do 8 czerwca.


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

LIPIŃSKIEGO: Unikniemy korków? Remonty prowadzone także w nocy (FOTO)

30-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)