REKLAMA
REKLAMA

REMONTY=KORKI: Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Obwodnica Sanoka ma zastać wykonana do końca tego roku. Inwestycja wkracza w decydującą fazę. Prace prowadzone są na wielu frontach. Zarówno na Dąbrówce, jak i w dzielnicy Posada. Szczególnie uciążliwy dla kierowców jest w tym tygodniu. Rozpoczęto „zrywanie” dywanika asfaltowego na ulicy Dworcowej. Korki tworzą się nie tylko w godzinach szczytu.

Otrzymaliśmy wiele sygnałów od kierowców w tej sprawie. – Pokonanie trasy w godzinach „szczytu”, od domu handlowego do galerii przy ulicy Beksińskiego zajęło mi około 40 minut. A to 2 kilometrowy odcinek – pisze w mailu Internauta.

Dziś, gdy aura deszczowa drogowcy wstrzymali pracę. Realizowane są natomiast zadania związane z kanalizacją, w ciągu ulicy Dworcowej. Informowaliśmy wczoraj, że część prac jest i będzie prowadzona w godzinach wieczornych oraz nocnych.

Kierowcom, którzy jada w stronę Leska proponujemy objazd przez Załuż. Trasę Zagórz – Sanok Dąbrówka, można ponadto pokonać jadąc przez Poraż – Niebieszczany – Prusiek.

Dodatkowe utrudnienia mają potrwać do 8 czerwca.


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

LIPIŃSKIEGO: Unikniemy korków? Remonty prowadzone także w nocy (FOTO)

30-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)