REKLAMA
REKLAMA

Rodzina zmarłego mieszkańca Zagórza: Prosimy o powstrzymanie się od obraźliwych komentarzy

SANOK / PODKARPACIE. Rodzina zmarłego 63-letniego mieszkańca Zagórza zwraca się z apelem do internautów o powstrzymanie się od obraźliwych komentarzy na portalach internetowych odnośnie lekarzy i całego postępowania. Publikujemy oświadczenie syna zmarłego.

Bardzo proszę w imieniu rodziny o powstrzymanie się od obraźliwych komentarzy na portalach internetowych odnośnie lekarzy i naszego postępowania. Dążymy do wyjaśnienia przyczyny i ewentualnych zaniedbań, które spotkały naszego tatę, aby nigdy więcej nie było takich sytuacji, gdyż może to w przyszłości dotyczyć każdego z nas. Mamy prawo do zgłoszenia do prokuratury zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa i z tego prawa korzystamy. Prokuratura prowadzi obecnie postępowanie w sprawie. Do chwili obecnej nie zostały postawione nikomu zarzuty, więc dopóki sąd nie wyda wyroku, nie można oskarżać nikogo z imienia i nazwiska. I o to bardzo prosimy. A po tym, co przydarzyło się naszemu tacie, mamy wobec Niego obowiązek dochodzenia prawdy, im zrobimy to szybciej, tym lepiej. W dniu dzisiejszym odbędzie się sekcja zwłok zlecona przez prokuraturę okręgową w Collegium Medicum UJ w Krakowie, która da odpowiedz na nurtujące pytania… – napisał na swoim profilu Facebook.com Piotr Pastyrzak, syn zmarłego.

zdjęcie poglądowe / pixabay.com

07-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)