REKLAMA
REKLAMA

Rodzina zmarłego mieszkańca Zagórza: Prosimy o powstrzymanie się od obraźliwych komentarzy

SANOK / PODKARPACIE. Rodzina zmarłego 63-letniego mieszkańca Zagórza zwraca się z apelem do internautów o powstrzymanie się od obraźliwych komentarzy na portalach internetowych odnośnie lekarzy i całego postępowania. Publikujemy oświadczenie syna zmarłego.

Bardzo proszę w imieniu rodziny o powstrzymanie się od obraźliwych komentarzy na portalach internetowych odnośnie lekarzy i naszego postępowania. Dążymy do wyjaśnienia przyczyny i ewentualnych zaniedbań, które spotkały naszego tatę, aby nigdy więcej nie było takich sytuacji, gdyż może to w przyszłości dotyczyć każdego z nas. Mamy prawo do zgłoszenia do prokuratury zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa i z tego prawa korzystamy. Prokuratura prowadzi obecnie postępowanie w sprawie. Do chwili obecnej nie zostały postawione nikomu zarzuty, więc dopóki sąd nie wyda wyroku, nie można oskarżać nikogo z imienia i nazwiska. I o to bardzo prosimy. A po tym, co przydarzyło się naszemu tacie, mamy wobec Niego obowiązek dochodzenia prawdy, im zrobimy to szybciej, tym lepiej. W dniu dzisiejszym odbędzie się sekcja zwłok zlecona przez prokuraturę okręgową w Collegium Medicum UJ w Krakowie, która da odpowiedz na nurtujące pytania… – napisał na swoim profilu Facebook.com Piotr Pastyrzak, syn zmarłego.

zdjęcie poglądowe / pixabay.com

07-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)