REKLAMA
REKLAMA

Roztrzaskany przód, drugi pojazd w rowie (FOTO)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Wczoraj około godziny 20.00 w Humniskach doszło do zderzenia dwóch osobówek. Jedna osoba została poszkodowana.

W czwartek 11 lipca około godziny 20.00 nasza jednostka została zadysponowana przez SKKP PSP BRZOZÓW do zdarzenia drogowego (zderzenie dwóch aut) na drodze wojewódzka nr 887 w naszej miejscowości.W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana i przetransportowana przez Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Brzozowie. Działania trwały 2 godziny – relacjonują strażacy-ochotnicy z Humnisk.

Na miejscu funkcjonariusze policji ustalili, że kierujący volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej toyotą. Wskutek zderzenia się pojazdów, toyota całkowicie zjechała z drogi, uszkadzając dodatkowo pobliskie ogrodzenie przy jednej z posesji. Kierowcy nie przewozili żadnych pasażerów. Policjanci sprawdzili ich trzeźwość. Oboje byli trzeźwi.

Wskutek tego zdarzenia kobieta kierująca toyotą trafiła do szpitala. Na szczęście okazało się, że nie doznała poważnych obrażeń.

Za spowodowanie kolizji, 21-letni kierowca volkswagena został ukarany mandatem.

Na miejscu zdarzenia interweniowali:

  • PSP JRG Brzozów (2)
  • OSP KSRG HUMNISKA (2)
  • Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe
  • Policja Brzozów 

fot.OSP HUMNISKA

12-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)