REKLAMA
REKLAMA

Sanoccy łyżwiarze nie zwalniają tempa. Julita Krawiec ze złotem (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W Lubinie odbyły się niedawno Ogólnopolskie Zawody Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim. Ponownie, z bardzo dobrej strony pokazali się zawodnicy SKŁ Górnik Sanok.

W dniach 7-8 grudnia w Lubinie odbyły się drugie Ogólnopolskie Zawody Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim. Zawodnicy SKŁ Górnik spisali się ponownie bardzo dobrze.

– W kategorii E1 (10 lat i młodsi) wśród chłopców Tomasz Synowiec w wieloboju (3x250m) zajął 12 miejsce.
– W kategorii E1 (10 lat i młodsi) 7 miejsce w wieloboju (3x250m) zajęła Oliwia Dydek.
– W kategorii E2 (11 lat) wśród chłopców Krystian Płodzień w wieloboju (2×250 i 2×500) zajął 5 miejsce.
– W kategorii E2 (11 lat) zwyciężyła w wieloboju (2x250m i 2x500m) Julita Krawiec wygrywając w każdym swoim biegu. Na miejscu 8 była Maja Pytlowany i na 20 Aleksandra Lip.
– W kategorii D1 (12 lat) startowały dwie nasze zawodniczki. Jagoda Kopczak zajęła w wieloboju (4x500m) 3 miejsce, a na miejscu 10 była Anna Stapińska.
– W kategorii D2 (12 lat) spośród chłopców 2 miejsce w wieloboju (3x500m i 1x1000m) zajął Szymon Hostyński, 6 był Patryk Kudła i 7 Przemysław Zając. W tej kategorii również startował Mikołaj Stabryła, jednak nie został sklasyfikowany w wieloboju, ponieważ nie ukończył jednego z biegów z powodu upadku.

W sztafetach w grupie młodszej 5 miejsce zajęły dziewczyny w składzie Krawiec, Pytlowany, Lip, Dydek. Chłopcy w starszej grupie zostali sklasyfikowani na miejscu 2 – skład: Hostyński, Kudła, Zając, Stabryła.

Dziękujemy naszym sponsorom: Miasto Sanok, Gmina Sanok, MOSiR Sanok, PGNiG, HERB, SANSPORT, Siłownia Master, Markos, Esanok.pl.

Zapraszamy na Ogólnopolskie Zawody Dzieci do Sanoka, które odbędą się w dniach 4-5 stycznia 2020 r. – mówi Łukasz Kopczak z SKŁ Górnik Sanok.

Zawodnicy i trener SKŁ Górnik Sanok (zielone stroje)

źródło: materiały nadesłane

23-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)