REKLAMA
REKLAMA

Dary żywnościowe od SOK dla potrzebujących z gminy Sanok (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiaj w godzinach porannych odbyło się przekazanie darów w postaci produktów żywnościowych zebranych przez funkcjonariuszy i pracowników Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu. Inicjatorem i pomysłodawcą jest Komendant Posterunku SOK w Zagórzu Mateusz Janiec.

Zbiórka produktów trwała od początku grudnia br. Każdy funkcjonariusz oraz pracownik SOK mógł przekazać produkty do Posterunku Straży Ochrony Kolei w Zagórzu, które następnie zostały przekazane przez kierownictwo tut. posterunku do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sanoku. Jak przekazała kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sanoku Edyta Dziadosz żywność zostanie rozdysponowana wśród najbiedniejszych rodzin z gminy Sanok.

Wśród produktów zostały przekazane makarony, konserwy oraz posiłki do przygotowania na gorąco. Są to produkty z długą datą przydatności do spożycia.

Jest to kolejna akcja tego typu zorganizowana przez Posterunek Straży Ochrony Kolei w Zagórzu – uzupełnia rzecznik prasowy Komendy Regionalnej w Przemyślu insp. Witold Flader.

źródło: materiały nadesłane

23-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)