REKLAMA
REKLAMA

Sanocki skansen w czołówce najlepszych produktów turystycznych Podkarpacia!

SANOK / PODKARPACIE. Sanocki skansen znalazł się na drugim miejscu w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny 2019 roku!

Certyfikaty Regionalne NAJLEPSZEGO PRODUKTU TURYSTYCZNEGO 2019 zostały uroczyście wręczone Laureatom przez Prezes Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Wiolettę Rejman podczas wojewódzkich obchodów Światowego Dnia Turystyki w dniu 20 listopada 2019 r.

Kapituła Konkursowa, w której skład weszli eksperci branży turystycznej, przedstawiciele samorządu, wyższych uczelni, lokalnych mediów oraz Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, spośród zgłoszonych produktów turystycznych – pakietów turystycznych (wycieczki), atrakcji i szlaków turystycznych, wybrała trzy najbardziej wyjątkowe, atrakcyjne oraz przede wszystkim przyjazne dla turystów NAJLEPSZE PRODUKTY TURYSTYCZNE 2019 w województwie podkarpackim.

Prestiżowe wyróżnienia w obszarze turystyki – Certyfikaty Regionalne POT otrzymali:

  • „POGÓRZANIN” PRZEWORSKA KOLEJKA WĄSKOTOROWA. Produkt został zgłoszony przez Powiat Przeworski,
  • PARK ETNOGRAFICZNY W SANOKU. Produkt został zgłoszony przez Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku,
  • RAJD EKO-KARPATY. Produkt został zgłoszony przez Grupę Eko-Karpaty.

Konkurs na NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY jest organizowany od kilkunastu lat przez PODKARPACKĄ REGIONALNĄ ORGANIZACJĘ TURYSTYCZNĄ wspólnie z Polską Organizacją Turystyczną. Celem konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny jest promowanie produktów, które wyróżniają się atrakcyjnością turystyczną oraz podnoszenie jakości i konkurencyjności oferty turystycznej w regionie. Certyfikat podnosi rangę produktu turystycznego, wzmacnia pozycję w ofertach dla klientów, dzięki czemu marka danego produktu staje się bardziej rozpoznawalna i promowana.

Podczas gali nagrody odebrali także Laureaci konkursu fotograficznego Podkarpackie Pełne Zachwytów.

FOTO: Krzysztof Zajączkowski/UMWP
foto skansen: K. Dżoń

materiały nadesłane

21-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)