REKLAMA
REKLAMA

Drużyna Kilometrów Oddechów ponownie w akcji! Kalendarz dla Anety

SANOK / PODKARPACIE. Drużyna Kilometrów Oddechów ponownie w charytatywnej akcji dla Anety Sebastyańskiej. Tym razem stworzono kalendarz, a każda cegiełka z jego zakupu zostanie przekazana na pomoc dla Anety.

 

Oto i on #Kalendarz2020DlaAnety. Nasza niespodzianka dla Anety Sebastyańskiej – pisze drużyna.

44-letnia Aneta Sebastyańska choruje na bardzo ciężką, nieuleczalną chorobę genetyczną – mukowiscydozę, która powodując stopniowe i nieodwracalne niszczenie oskrzeli i płuc – sprawia, że chorzy wymagają przeszczepu płuc, bez tego duszą się. Aneta walczy o każdy oddech, o każdy dzień i każdą dobrą chwilę.

Drużyna Kilometrów Oddechów zmobilizowała się kolejny raz i przygotowała specjalnie dla niej kalendarz. Każda cegiełka z zakupu tego kalendarza powędruje do Anety. Jak zdobyć kalendarz? To niezwykle proste.

Wystarczy wejść na facebookową stronę Kilometrów Oddechów, pod postem dotyczącym kalendarza wyrazić chęć jego zdobycia i wpłacić cegiełkę (40 zł) na rzecz Anety na subkonto w Fundacji „Oddech Życia” o numerze: 22 1020 4900 0000 98902 3104 2759, wpisując w tytule przelewu: Datek dla Anety Sebastyańskiej – ten tytuł przelewu jest bardzo ważny!

Następnie wystarczy tylko czekać na kalendarz.

Co ważne: cała kasa z cegiełek wpłacona na konto trafi do Anety, i choć odrobinę pomoże jej w walce z mukowiscydozą. To będzie Wasza cegiełka i dar dla Anety – podkreśla drużyna Kilometrów Oddechów. – A może ktoś chce nam pomóc, aby ten kalendarz trafił do większej liczby osób? Też można l tym napisać, dodając pod postem hasztag: #OddechDlaAnety – zachęca drużyna.

Pomysłodawcy przedsięwzięcia zaznaczają, że niespodzianka nie mogłaby się udać, gdyby nie pomoc sponsorów: Ośrodka Jeździeckiego„Dziubanowo” w Załużu. Dziękują wszystkim tym, dzięki którym udało się ten kalendarz wyprodukować: Pawłowi Dutce, za fotkę tytułową, Eli Słoboda, za październikowe zdjęcie i Pawłowi Gwara (Foto-Dorota), który kalendarz poukładał.

Fotografie zawarte w tym Kalendarzu przedstawiają widoki, jakich doświadczyliśmy podczas biegów. To m.in. Tatry, Bieszczady, Solina, Dolomity, Czarnohora, a nawet Gdynia i droga na Cerkiewkę w Sanoku. To tylko niewielka część tego co można zobaczyć podczas wypraw biegowych – dodaje drużyna Anety.

Warto podkreślić, że to nie pierwsza akcja drużyny Kilometry Oddechów. Do tej pory zorganizowano już wiele przedsięwzięć, a wśród nich dwa biegi-wyzwanie, o których pisaliśmy tutaj:

Ruszyli po wielkiej pętli bieszczadzkiej! Dla bohaterek w chorobie! (ZDJĘCIA)

Stukilometrowy bieg dla Hani i Anety. Dwóch sanockich śmiałków powalczy o „oddechy” dla chorych na mukowiscydozę

 

21-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)