REKLAMA
REKLAMA

Sanockie hospicjum potrzebuje pieniędzy na sterylizator. Dorzucicie się?

SANOK / PODKARPACIE. Sanockiemu hospicjum brakuje około 12 tys. złotych do zakupu nowego sterylizatora do sprzętu leczniczego. Mimo tego, że część pieniędzy udało się zebrać, nadal potrzeby są ogromne. Sprawdź, jak można pomóc!

Zakład Opiekuńczo-Pielęgnacyjny istnieje od ponad 10 lat. Ośrodek prowadzi sanockie koło Towarzystwo imienia Brata Alberta w Sanoku. Jednocześnie może opiekować się 30 pacjentami. Przez cały czas wszystkie łóżka są zajęte, a w kolejce czekają kolejne potrzebujące osoby. Trafiają tu m.in. nieuleczalnie i ciężko chorzy ludzie, którym rodzina nie jest w stanie zapewnić odpowiedniej opieki lub samotnie, starsze, schorowane osoby, które dożywają tam swoich ostatnich dni.

Placówki nie stać na sfinansowanie zakupu sterylizatora, dlatego w porozumieniu z szefową Towarzystwa im. Brata Alberta w Sanoku, Alicją Kocyłowską, postanowiliśmy założyć publiczną zbiórkę funduszy na ten cel – piszą organizatorzy na zrzutka.pl, gdzie prowadzona jest zbiórka. – Kochani! Hospicjum w Sanoku potrzebuje naszej pomocy. Brakuje 12 tysięcy złotych, łączny koszt zakupu urządzenia wynosi 14 tysięcy złotych. Dwa tysiące udało się zebrać podczas koncertu charytatywnego, który odbył się w Sanockim Domu Kultury – dodają.

– Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli, którym los chorych i samotnych ludzi nie jest obojętny, o pomoc i wsparcie naszej zbiórki – apeluje Alicja Kocyłowska.

Życie jest nieprzewidywalne, nigdy nie wiadomo, co nas spotka, dlatego pomóżmy, bo kiedyś to my możemy potrzebować pomocy.

TUTAJ MOŻESZ WESPRZEĆ TĘ AKCJĘ

 

 

źródło: zrzutka.pl

 

 

16-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)