REKLAMA
REKLAMA

Sanoczanin w nowym teleturnieju! Nie przegapcie odcinka!

Zaczęło się od występu w znanym i lubianym teleturnieju „Koło fortuny”. Okazało się jednak, że emocje jakie towarzyszą udziałowi w teleturnieju uzależniają. Stąd decyzja o spróbowaniu sił w kolejnych projektach. Pan Andrzej Sternik z Sanoka wystąpił w nowym teleturnieju TVP 1 „Gra słów.Krzyżówka”.

Na zdjęciu Andrzej Sternik (po prawej) z prowadzącym teleturniej „Gra słów.Krzyżówka” Radkiem Brzózka. Foto: archiwum prywatne

– W kwietniu 2018 roku brałem udział w „Kole fortuny”. Poszło mi całkiem dobrze, bo udało się wygrać 5600 zł i  co najważniejsze wspaniała zabawa oraz wspomnienia. Gdy dowiedziałem się o nowym teleturnieju postanowiłem spróbować swoich sił. Ciesze się, że udało mi się przejść eliminacje i dostać do programu – mówi Andrzej Sternik.

„Gra słów.Krzyżówka” emitowany jest w programie TVP 1 od poniedziałku do piątku, o godzinie 15:30. Pana Andrzeja będziemy mogli zobaczyć na szklanym ekranie w odcinku nr 56 (emisja 27 listopada) oraz odcinku nr 60 (emisja 3 grudnia).

Zapraszamy do kibicowania!

– W piątek na adres mailowy otrzymałem ankietę-formularz zgłoszeniowy do teleturnieju „Postaw na Milion”. To jest też bardzo szczęśliwa wiadomość. Po 2 latach oczekiwania  – dodaje pan Andrzej Sternik.

red.
materiały nadesłane

26-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)