REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Tragiczny finał poszukiwań. 52-latek nie żyje (FOTO)

DOMARADZ / PODKARPACIE. Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 52-latka. Mężczyznę znaleziono martwego.

Zaginiony wyszedł z domu w dniu 21 listopada br. i nie powrócił do miejsca zamieszkania. Nie nawiązał również żadnego kontaktu z rodziną.

Od minionej soboty brzozowscy policjanci poszukiwali zaginionego 52-letniego mieszkańca gminy Domaradz. W poniedziałek przed godz. 14, jeden ze strażaków ochotników, biorący udział w akcji poszukiwawczej, znalazł w Domaradzu, na nieużytkach rolnych, leżące w rowie melioracyjnym ciało mężczyzny. W miejscu oddalonym od pobliskich zabudowań około 200 metrów. Potwierdzono, że jest to poszukiwany 52-latek.

Na miejscu wykonano oględziny. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich, które mogłyby się przyczynić do śmierci mężczyzny.

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny jego zgonu. Wszelkie osoby mogące posiadać jakąkolwiek wiedzę na ten temat proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Brzozowie ul. Witosa 9, tel. 13 43 08 310 lub 510 997 303.

Siły i środki na miejscu działania:

JRG PSP Brzozów
OSP Blizne
OSP Domaradz
Policja Brzozów.

 

foto:OSP Blizne/FB
KPP Brzozów

26-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)