REKLAMA
REKLAMA

SANOK: 101 kilometrów na 101. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości

SANOK / PODKARPACIE. Stowarzyszenie Pozytywnie Zabiegani Sanok zaprasza na wyjątkowy bieg: 101 km na 101. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

GDZIE? Muzeum Budownictwa Ludowego Sanok
KIEDY? 16.11.2019
O KTÓREJ? godz. 10.00 lub 12.00

Celem tego biegu jest oddanie hołdu polskim patriotom, którzy przyczynili się do odzyskania przez Polskę Niepodległości w 1918 roku. Dystans 101 km ma symbolizować 101. rocznicę tego wydarzenia. Bieg będzie polegał na przebiegnięciu trasy [ pętli ] o długości 10,1 km powtarzanej 10-krotnie, co w efekcie pozwoli na uzyskanie dystansu 101 km – mówią członkowie stowarzyszenia.

Członkowie Stowarzyszenia Pozytywnie Zabiegani Sanok będą od rana pokonywać trasę na zasadzie sztafety.

Osoby, które chcą z nami wspólnie pobiegać zapraszamy na godzinę 10.00 lub 12.00, do przebiegnięcia lub przejścia z kijkami jednego z odcinków sztafety (10 km). Każda pętla będzie startować o wyznaczonej godzinie i prowadzona będzie przez osobę wskazaną przez organizatora. Osoba ta będzie przemierzać trasę z flagą narodową. Bieg nie ma charakteru zawodów i rywalizacji drużynowej, każdy uczestnik dostanie pamiątkowy medal, a wszystko zakończy się wspólnym ogniskiem z kiełbaską – zdradzają organizatorzy.

Osoby, które chcą wziąć udział w biegu muszą się wcześniej zapisać. Można to zrobić TUTAJ lub zgłosić się w Biurze Biegów przynajmniej 30 minut przed planowanym startem.

 

Pozytywnie Zabiegani Sanok

08-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)