REKLAMA
REKLAMA

SANOK: 101 kilometrów na 101. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości

SANOK / PODKARPACIE. Stowarzyszenie Pozytywnie Zabiegani Sanok zaprasza na wyjątkowy bieg: 101 km na 101. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

GDZIE? Muzeum Budownictwa Ludowego Sanok
KIEDY? 16.11.2019
O KTÓREJ? godz. 10.00 lub 12.00

Celem tego biegu jest oddanie hołdu polskim patriotom, którzy przyczynili się do odzyskania przez Polskę Niepodległości w 1918 roku. Dystans 101 km ma symbolizować 101. rocznicę tego wydarzenia. Bieg będzie polegał na przebiegnięciu trasy [ pętli ] o długości 10,1 km powtarzanej 10-krotnie, co w efekcie pozwoli na uzyskanie dystansu 101 km – mówią członkowie stowarzyszenia.

Członkowie Stowarzyszenia Pozytywnie Zabiegani Sanok będą od rana pokonywać trasę na zasadzie sztafety.

Osoby, które chcą z nami wspólnie pobiegać zapraszamy na godzinę 10.00 lub 12.00, do przebiegnięcia lub przejścia z kijkami jednego z odcinków sztafety (10 km). Każda pętla będzie startować o wyznaczonej godzinie i prowadzona będzie przez osobę wskazaną przez organizatora. Osoba ta będzie przemierzać trasę z flagą narodową. Bieg nie ma charakteru zawodów i rywalizacji drużynowej, każdy uczestnik dostanie pamiątkowy medal, a wszystko zakończy się wspólnym ogniskiem z kiełbaską – zdradzają organizatorzy.

Osoby, które chcą wziąć udział w biegu muszą się wcześniej zapisać. Można to zrobić TUTAJ lub zgłosić się w Biurze Biegów przynajmniej 30 minut przed planowanym startem.

 

Pozytywnie Zabiegani Sanok

08-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)