REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Bieg „Policz się z cukrzycą”. Kolejny raz podczas sanockiego finału WOŚP!

SANOK / PODKARPACIE.  Bieg “Policz się z cukrzycą” ponownie podczas Finału WOŚP w Sanoku! Zaplanowano go w dzień Finału 12 stycznia. Dochód z biegu zostanie przekazany na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.

Organizatorem biegu w Sanoku jest Łukasz Łagożny, ultramaratończyk i himalaista z Sanoka. Bieg odbędzie się w dzień wielkiego Finału – 12 stycznia 2020 roku. Rozpocznie się o godzinie 13.30 i potrwa około pół godziny. Start i meta będą zlokalizowane na sanockim rynku.

Trasa została tak zaplanowana, że poradzi sobie z nią nie tylko wytrawny biegacz, ale także amator, dlatego zapraszamy do udziału wszystkich chętnych, także całe rodziny z dziećmi – mówi Łukasz Łagożny.

Rejestracja zawodników odbywa się poprzez wysłanie zgłoszenia na email na adres: lagozny@wp.pl. Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, dodatkowo muszą dostarczyć mailem zgodę opiekuna prawnego na udział w biegu.

Na mecie każdy zawodnik otrzyma niepowtarzalny, zaprojektowany i przygotowany specjalnie dla Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP medal ufundowany przez posła na Sejm RP, Piotra Uruskiego.

Zapisy trwają do 10 stycznia 2020 roku. Opłata startowa wynosi 20 zł, a cały dochód zasili konto Fundacji WOŚP i zostanie przekazany na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.

Formularz poniżej:

FINAŁ WOŚP W SANOKU 2020:

SANOK: Zostań wolontariuszem WOŚP! Sprawdź, jak to zrobić

ZOBACZ JAK BYŁO ROK TEMU:

SANOK: Świetna zabawa i wspólny bieg dla WOŚP! (FILM, ZDJĘCIA)

 

info: Bieszczadzki Sztab WOŚP
foto: red.

18-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)