REKLAMA
REKLAMA

SANOK: BMW wjechał w skodę. Agresywnego 25-latka wyprowadzono w kajdankach

SANOK / PODKARPACIE. W nocy 2 grudnia na ul. Rymanowskiej w Sanoku miało miejsce zdarzenie drogowe. Kierujący BMW wjechał w tył skody. 25-latek był pobudzony i nie reagował na polecenia policjantów. Został wyprowadzony przez funkcjonariuszy w kajdankach.

Jak podaje sanocka policja informacja o zdarzeniu wpłynęła o godzinie 23.20. Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący BMW, 25-latek używający angielskiego prawa jazdy, wjechał w tył skody, której kierujący sygnalizował skręt w prawo. Skodą podróżowało pięć osób.

foto: zdjęcie poglądowe/archiwum esanok.pl

Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce mężczyzna z BMW zachowywał się dosyć podejrzanie, był mocno pobudzony, nie reagował na polecenia policjantów. Twierdził, że nie jechał sam, ale drugiej osoby nie było.

Tej wersji nie potwierdzały osoby podróżujące skodą, które definitywnie stwierdziły, że 25-latek jechał sam.

Po przebadaniu alkomatem okazało się, że kierujący BMW ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Z uwagi na swoje zachowanie został skuty w kajdanki i zatrzymany.

Z kolei 31-latek kierujący skodą z uwagi na gorsze samopoczucie został przewieziony do szpitala. Finalnie jego obrażenia zostały zakwalifikowane poniżej dni siedmiu.

 

03-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)