REKLAMA
REKLAMA

Zima! U nas za oknem wygląda tak! (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Kalendarzowa zima rozpoczyna się 22 grudnia. Jednak już dziś możemy poczuć jej klimat za oknem. W nocy trochę poprószyło i okolica, na razie delikatnie, została okryta „białym płaszczem”. U nas za oknem wygląda to tak, jak na załączonych zdjęciach. A u Was? Nadsyłacie zdjęcia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Pierwsze bałwanki na bieszczadzkich szlakach (ZDJĘCIA)

Zachęcamy do nadsyłania podobnych fotografii na adres: redakcja@esanok.plWysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

03-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)