REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Errea CUP 2019. Akademia mistrzem w roczniku 2009! (FOTORELACJA)

SANOK / PODKARPACIE. Ależ to były emocje! W miniony weekend rozegrano Errea Sanok CUP 2019. W roczniku 2009 bezkonkurencyjna była Akademia Piłkarska Wiki Sanok! Z kolei w roczniku 2010 zwyciężyła Stal Rzeszów.

Drużyna rocznika 2009 Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok z kompletem punktów wygrała drugi turniej w Sanoku. Chłopcy z Akademii okazali się bezkonkurencyjni wygrywając wszystkie swoje mecze a najlepszym strzelcem turnieju został Krzysztof Koczera.

Walka o podium do końca toczyła się pomiędzy Akademią i drużyną Legionu Pilzno, która również zwyciężała mecz za meczem. W meczu o sześć punktów to sanoczanie byli górą i rewelacyjny Legion musiał się zadowolić drugim miejscem. Walka o trzecie miejsce na podium toczyła się do ostatniego meczu pomiędzy Stalą Rzeszów i Karpatami Krosno jednak ostatecznie lepszym bilansem bramek okazali się gracze z Krosna – czytamy na facebookowej stronie Akademii.

Poniżej podajemy jak uplasowały się poszczególne drużyny:

1. Akademia Piłkarska WIKI Sanok
2. Legion Pilzno
3. Karpaty MOSiR Krosno
4. Stal Rzeszów
5. Wilczki Lesko
6. Karpaty MOSiR II Krosno
7. Krystynopol FA (UA)
8. Otryt Lutowiska

Najlepszy Strzelec: Krzysztof Koczera – AP WIKI Sanok; Najlepszy Bramkarz: Patryk Tokarczyk – Legion Pilzno

Z kolei w roczniku 2010 STAL RZESZÓW wygrała Errea Sanok CUP’19. Drużyna ze stolicy Podkarpacia okazała się bezkonkurencyjna w weekendowych rozgrywkach, które odbyły w Rodzinnym Centrum Sportu i Rekreacji WIKI.

Mali Stalowcy zgarnęli komplet punktów i komplet najnowszych piłek ufundowanych przez Errea Podkarpacie. Do końca po piętach zwycięzcom deptała drużyna MULKS Pustynia, która ostatecznie zajęła drugie miejsce na podium, a trzecie miejsce wywalczyła drużyna Ziomków Rzeszów. Gratulujemy! – czytamy w relacji na Facebooku.

Tuż za podium uplasowała się drużyna Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok tym samym rozpoczynając nowy sezon.

Najlepszym strzelcem turnieju został kapitan Stali Rzeszów Oskar Żebrakowski, a najlepszym brakarzem zawodnik MULKS Pustynia Hektor Giergiel. Chłopcy za swoją świetną postawę również zostali nagrodzeni najnowszymi piłkami Errea.

FOTORELACJA ERREA SANOK CUP 2019 – ROCZNIK 2009

 

FOTORELACJA ERREA SANOK CUP 2019 – ROCZNIK 2010

 

foto/źródło: Akademia Piłkarska Wiki Sanok/FB

13-08-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)