REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Feralne skrzyżowanie. Kolejna groźna stłuczka (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na skrzyżowaniu ulicy Królowej Bony z ul. Podgórze w Sanoku doszło wczoraj do kolejnego niebezpiecznego zderzenia osobówek. Wyjeżdżający z drogi podporządkowanej 20-letni kierowca fiata wymusił pierwszeństwo i wjechał w prawidłowo jadącą toyotę. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Chwilę wcześniej, w niedużej odległości od skrzyżowania doszło do innej kolizji.

Policja otrzymała zgłoszenie we wtorek o godzinie 17:04. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, 20 letni kierowca, mieszkaniec powiatu sanockiego, wyjeżdżając z ul. Podgórze nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, prawidłowo jadącej toyocie i doprowadził do zderzenia. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Sprawca został ukarany mandatem. Kierujący byli trzeźwi.

Chwilę wcześniej, na ul. Królowej Bony doszło do innej kolizji. Kierująca skodą, zmieniając pas, wymusiła pierwszeństwo i wjechała w prawidłowo jadącego fiata. Tutaj również sprawcy zdarzenia nie ominął mandat karny. Kierowcy byli trzeźwi. Nie było poszkodowanych.

Pierwsza z opisywanych sytuacji jest kolejną, która zdarzyła się na skrzyżowaniu ulic Królowej Bony i Podgórze. Trzeba tam uważać szczególnie w godzinach szczytu, kiedy natężenie ruchu jest stosunkowo duże.

Do tematu powtarzających się zdarzeń drogowych na tym skrzyżowaniu wrócimy niebawem.

foto: materiały nadesłane

Nie tak dawno pisaliśmy o: Kolizja na skrzyżowaniu Królowej Bony z Podgórzem. Dwie osoby poszkodowane (FOTO)

Czy choćby o tym groźnym zdarzeniu: SANOK: Zderzenie dwóch osobówek na Królowej Bony (FOTO)

05-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)