REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Kamil Rościński z kolejną zawodową wygraną! „Pełna dominacja” (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Kickbokser klubu Samuraj Sanok Kamil Rościński wygrał kolejną walkę podczas zawodowej gali. W ramach Kickboxing Pałuska Night 4, sanoczanin bezapelacyjnie pokonał 7-krotnego mistrza Białorusi i brązowego medalistę mistrzostw Europy Jurę Wołyńca. – Kamil walczył doskonale. Wygrał w świetnym stylu i już otrzymał kolejną propozycję stoczenia zawodowego pojedynku – mówi Marcin Solarz, prezes Samuraj Sanok.

Walka Kamila Rościńskiego z Białorusinem Jurą Wołyńcem była walką wieczoru, co świadczyło o randze i prestiżu pojedynku z udziałem sanoczanina. Zawodnik Samuraja przez kilka tygodni, pod okiem trenera Artura Szychowskiego szlifował formę przed galą w Suwałkach, czując swoją szansę na kolejne zawodowe zwycięstwo.

Kamil walczył znakomicie! W ostatnim czasie zrobił gigantyczne wręcz postępy. W walce z Białorusinem, który jest 7-krotnym mistrzem swojego kraju i brązowym medalistą mistrzostw Europy, Kamil zaprezentował wiele technik, świetny styl. Wygrał wszystkie trzy rundy. Niektórzy obserwatorzy walki byli w szoku, że Wołyniec wytrzymał cały dystans. Momentami Kamil zasypywał go ciosami – relacjonuje Marcin Solarz, prezes Samuraj Sanok. – Dodatkową satysfakcją dla nas jest fakt, że komentatorzy nikogo nie chwalili tak jak Kamila. „Tańczy w ringu” – słyszeliśmy.

Udany występ wychowanka klubu z Sanoka zaowocował propozycją stoczenia kolejnej walki zawodowej. Rościński stanie w ringu w marcu, podczas DSF Kickboxing Challenge w Lublinie.

Sponsorami wyjazdu zawodnika i trenera Samuraj Sanok na zawody w Suwałkach byli:

FED-SAN Ewelina Duszczyńska-Niemczyk, Trans-San Marcin Cieślik, Pomoc Drogowa Skulich Sanok, Siłownia Master Marek Stabryła, Vitamin-Shop Sanok Marcin Solarz.

źródło: Red., Samuraj Sanok

22-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)