REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Kamil Rościński z kolejną zawodową wygraną! „Pełna dominacja” (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Kickbokser klubu Samuraj Sanok Kamil Rościński wygrał kolejną walkę podczas zawodowej gali. W ramach Kickboxing Pałuska Night 4, sanoczanin bezapelacyjnie pokonał 7-krotnego mistrza Białorusi i brązowego medalistę mistrzostw Europy Jurę Wołyńca. – Kamil walczył doskonale. Wygrał w świetnym stylu i już otrzymał kolejną propozycję stoczenia zawodowego pojedynku – mówi Marcin Solarz, prezes Samuraj Sanok.

Walka Kamila Rościńskiego z Białorusinem Jurą Wołyńcem była walką wieczoru, co świadczyło o randze i prestiżu pojedynku z udziałem sanoczanina. Zawodnik Samuraja przez kilka tygodni, pod okiem trenera Artura Szychowskiego szlifował formę przed galą w Suwałkach, czując swoją szansę na kolejne zawodowe zwycięstwo.

Kamil walczył znakomicie! W ostatnim czasie zrobił gigantyczne wręcz postępy. W walce z Białorusinem, który jest 7-krotnym mistrzem swojego kraju i brązowym medalistą mistrzostw Europy, Kamil zaprezentował wiele technik, świetny styl. Wygrał wszystkie trzy rundy. Niektórzy obserwatorzy walki byli w szoku, że Wołyniec wytrzymał cały dystans. Momentami Kamil zasypywał go ciosami – relacjonuje Marcin Solarz, prezes Samuraj Sanok. – Dodatkową satysfakcją dla nas jest fakt, że komentatorzy nikogo nie chwalili tak jak Kamila. „Tańczy w ringu” – słyszeliśmy.

Udany występ wychowanka klubu z Sanoka zaowocował propozycją stoczenia kolejnej walki zawodowej. Rościński stanie w ringu w marcu, podczas DSF Kickboxing Challenge w Lublinie.

Sponsorami wyjazdu zawodnika i trenera Samuraj Sanok na zawody w Suwałkach byli:

FED-SAN Ewelina Duszczyńska-Niemczyk, Trans-San Marcin Cieślik, Pomoc Drogowa Skulich Sanok, Siłownia Master Marek Stabryła, Vitamin-Shop Sanok Marcin Solarz.

źródło: Red., Samuraj Sanok

22-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)