REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Kandydaci Koalicji Obywatelskiej o sytuacji w służbie zdrowia (FILM)

SANOK: Kandydaci Koalicji Obywatelskiej o sytuacji w służbie zdrowia (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Kandydaci Koalicji Obywatelskiej w zbliżających się wyborach parlamentarnych, w towarzystwie europosłanki Elżbiety Łukacijewskiej spotkali się z dziennikarzami, aby przedstawić swój punkt widzenia na temat sytuacji w polskiej służbie zdrowia. Wojciech Blecharczyk, Marek Rząsa, Antoni Pikul, Bartosz Romowicz mówili również o kampanii wyborczej i swoich zamierzeniach związanych z kandydowaniem na funkcję posła czy senatora. Zapraszamy do obejrzenia nagrania video z całej konferencji.

Tomasz Sokołowski

Kandydatami na posłów z ramienia Koalicji Obywatelskiej w naszym okręgu (nr 22) są między innymi obecni na dzisiejszej konferencji prasowej zorganizowanej na Rynku w Sanoku: Marek Rząsa (nr 2), Wojciech Blecharczyk (nr 3) i Antoni Pikul (nr 7). Do senatu z okręgu nr 58 startuje z kolei Bartosz Romowicz popierany przez KO. O mandat powalczy z przedstawicielem PiSu Mieczysławem Golbą.

23-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)