REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Kandydaci Koalicji Obywatelskiej o sytuacji w służbie zdrowia (FILM)

SANOK: Kandydaci Koalicji Obywatelskiej o sytuacji w służbie zdrowia (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Kandydaci Koalicji Obywatelskiej w zbliżających się wyborach parlamentarnych, w towarzystwie europosłanki Elżbiety Łukacijewskiej spotkali się z dziennikarzami, aby przedstawić swój punkt widzenia na temat sytuacji w polskiej służbie zdrowia. Wojciech Blecharczyk, Marek Rząsa, Antoni Pikul, Bartosz Romowicz mówili również o kampanii wyborczej i swoich zamierzeniach związanych z kandydowaniem na funkcję posła czy senatora. Zapraszamy do obejrzenia nagrania video z całej konferencji.

Tomasz Sokołowski

Kandydatami na posłów z ramienia Koalicji Obywatelskiej w naszym okręgu (nr 22) są między innymi obecni na dzisiejszej konferencji prasowej zorganizowanej na Rynku w Sanoku: Marek Rząsa (nr 2), Wojciech Blecharczyk (nr 3) i Antoni Pikul (nr 7). Do senatu z okręgu nr 58 startuje z kolei Bartosz Romowicz popierany przez KO. O mandat powalczy z przedstawicielem PiSu Mieczysławem Golbą.

23-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)