REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Pożar w jednej z firm przy ul. Przemyskiej. Ewakuacja 30 pracowników

SANOK / PODKARPACIE. Wczoraj, w jednej z firm działającej przy ul. Przemyskiej w Sanoku wybuch pożar ciągu wulkanizacyjnego. Konieczna była ewakuacja około 30 osób. Zadziałał system monitoringu przeciwpożarowego. Na miejscu szybko pojawiły się trzy zastępy PSP Sanok. Ogień ugasili jeszcze przed przybyciem służb pracownicy za pomocą gaśnic. Nikt nie ucierpiał.

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 18:30. Dotyczyło ono pożaru ciągu wulkanizacyjnego w wydziale produkcyjnym. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy JRG. Jeszcze przed naszym przybyciem, ewakuowano 30 osób, a ogień ugaszono za pomocą gaśnic śniegowych. Nikt nie ucierpiał, nikt nie potrzebował pomocy – relacjonuje mł. kpt. Anna Kozłowska, rzecznik prasowy KP PSP Sanok.

Skutecznie zadziałał monitoring przeciwpożarowy. Uruchomił się za sprawą zadymienia. Po przybyciu, strażacy sprawdzili i zabezpieczyli miejsce powstania pożaru.

zdjęcie poglądowe

27-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)